امام جمعه تبریز در جمع مدیران آستان قدس رضوی تاکید کرد؛

طرح خادمیاری رضوی را باید به سمت جوانان سوق دهید

۱۳۹۸/۰۱/۱۴ - ۲۱:۱۳
حجت الاسلام آل هاشم گفت: طرح‌های خادم یاری آستان قدس رضوی را بیشتر به سمت و سوی جوانان سوق دهید تا بتوانیم معنویت را در جامعه حاکم کنیم.
به گزارش آستان نیوز، حجت الاسلام والمسلمین سیدمحمدعلی آل هاشم، نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه شهر تبریز در دیدار جمعی از مدیران آستان قدس رضوی در استان با اشاره به جایگاه اعتقادات در میان مردم اظهار کرد: امام رضا(ع) که در قلب ایرانیان جای دارد، کسانی هستند که از لحاظ ایمانی در مراتب بالا نیستند، ولی ارادت خاصی به این امام معصوم دارند، این یک فرصتی است که افراد را به سوی آرمان های اسلامی جذب کنیم، این هم از برکات وجود امام رضا(ع) در کشور است.
وی خاطر نشان کرد: جوانان و نسل سوم انقلاب از جوانان دوران انقلاب اگر جلوتر هم نباشند عقب نیستند، همان جوانانی هستند که تبدیل به مدافعان حرم شده اند، در همین ایام اعتکاف که اوایل نوروز خواهد بود شاهد خواهیم بود که جوانان این دوره چگونه مساجد را پر خواهند کرد، نباید با برخی بهانه های واهی جوانان را دلسرد کرد، احساسات جوانی در همه وجود دارد، همان جوانان هستند که با تیپ های مختلف در مراسم شبهای قدر به چه احساسات معنوی دست می یابند.
حجت الاسلام آل هاشم تاکید کرد: طرح‌های خادم یاری آستان قدس رضوی را بیشتر به سمت و سوی جوانان سوق دهید تا بتوانیم معنویت را در جامعه حاکم کنیم، در بیانیه گام دوم رهبر انقلاب نیز به جوانان و اخلاق و معنویت توجه ویژه ای شده است.
گفتنی است در ایتدای این جلسه شاکری مسئول دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان گزارشی از عملکرد این دفتر استانی ارائه کرد.
برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود