در ایام ماه مبارک رمضان؛

4 هزار روزه‌دار محروم استان مازندران اطعام می‌شوند

۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۲۱:۳۰
سرپرست دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان مازندران گفت: در ایام ماه مبارک رمضان بیش از 4 هزار محروم و نیازمند استان از سفره‌های افطار رضوی بهره‌مند می‌شوند.
به گزارش آستان نیوز، محمد اسماعیل امامزاده یکی از جلوه‌های زیبای احسان در ماه مبارک رمضان را اطعام و افطاری‌ دادن دانست و ابراز کرد: به همت نمایندگی آستان قدس رضوی در استان و کمک خیران و نیکوکاران سفره‌های افطاری با نام امام علی بن موسی الرضا(ع) در مناطق محروم شهرهای ساری، نکاح، سیمرغ، بابل، فریدون‌کنار و محمودآباد نور برپا می‌شود.
وی با بیان اینکه خانواده‌های محروم، نیازمند و ایتام میهمان سفره‌های افطاری خواهند بود، اظهار داشت: پیش‌بینی می‌کنیم در این ماه بابرکت بیش از 4 هزار نفر از سفره های اطعام رضوی بهره‌مند شوند.
امامزاده به برنامه‌های فرهنگی در این ایام اشاره کرد و گفت: قبل از اطعام افطاری‌ها، برنامه‌های فرهنگی متنوعی همچون تلاوت قرآن کریم با حضور قاریان و مرتلات برتر و سخنرانی برگزار می‌شود. همچنین در این مراسم رابطان دفاتر نمایندگی‌ در شهرستان‌ها گزارشی پیرامون برنامه‌ها، خدمات و فعالیت‌ نمایندگی‌ آستان قدس در رفع محرومیت‌زدایی و کمک به نیازمندان ارائه می‌کنند.
وی توزیع ارزاق و بسته‌های غذایی را یکی دیگر از برنامه‌های این نمایندگی در ایام ماه مبارک رمضان برشمرد و بیان کرد: بیش از 5 هزار سبد کالا به ارزش هر سبد یک میلیون و 400 هزار ریال توسط خادمیاران رضوی جمع‌آوری و بین خانواده‌های محروم و نیازمند استان توزیع خواهد شد.
سرپرست نمایندگی آستان قدس رضوی در استان مازندران بیان کرد: این سبدهای غذایی شامل مواد اولیه همچون برنج، روغن، گوشت، حبوبات، مارانی، خرما و .. است.
وی با بیان اینکه به همت معاونت امداد مستضعفان آستان قدس رضوی 300 کارت حمایتی برای بیماران محروم و صعب العلاج زیر 12 سال به دفتر نمایندگی تحویل داده شده است، گفت: توزیع این کارت‌ها در چند مرحله و قبل از ماه مبارک رمضان شروع شد. تعداد 60 کارت باقیمانده نیز در ماه مبارک رمضان به خانواده‌های نیازمندی که از قبل شناسایی شده‌اند، اهدا شد.
 
برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید