.

اعضای انجمن اسلامی اصناف از پروژه‌های آستان قدس رضوی بازديد كردند

اعضای جامعه انجمن‌های اسلامی اصناف خراسان از پروژه‌های زائرشهر، زائرسرا و مسكن جوانان بازديد كردند.

1397/2/6 پنجشنبه

به گزارش آستان نيوز، قائم مقام توليت آستان قدس رضوی در اين بازديد گفت: توجه به اقشار محروم و مستضعف جامعه از محوری‌ترين موارد سبك و سيره زندگي ائمه معصومين(ع) و از آرمان‌ها و اهداف عالي انقلاب اسلامی است.
سيد مرتضي بختياری گفت: پروژه‌های عظيم زائرشهر، زائرسرا و مسكن جوانان كه در كوتاه‌ترين زمان و با بهترين كيفيت در حال احداث است، اقداماتی بنيادی در جهت ارائه خدمت خالصانه با در نظر گرفتن شان و  كرامت محرومان و مستضعفان است.
وي تصريح كرد: تحقق منويات رهبر معظم انقلاب در حكم انتصاب توليت آستان قدس رضوي را به عنوان راهبرد و ماموريت اصلي مجموعه در دوره جديد می‌دانيم و اميدواريم با روحيه جهادی و همت مضاعفی كه در بدنه مديران و كاركنان وجود دارد به زودي شاهد اتمام و بهره‌برداری كامل پروژه‌ها باشيم.
دبير جامعه انجمن‌های اسلامی اصناف خراسان نيز در اين بازديد ضمن تقدير از تلاش‌های آستان قدس رضوی در احداث پروژه‌های زائرشهر، زائرسرا و مسكن جوانان، گفت: كيفيت طراحي و اجراي پروژه‌ها به بهترين وجه صورت گرفته و زائران بارگاه مطهر امام رضا(ع) اوقات و ساعات خوبي را در اين مجموعه خواهند گذراند.
حاج علي شمقدری با اشاره به ظرفيت ٢٠ هزار نفري پروژه زائرشهر گفت: رفع چهره محروميت و فقر از جامعه و خدمت به مستضعفان از دغدغه‌های جدی مقام معظم رهبری است و بحمدالله در دوران مسئوليت توليت جديد آستان قدس رضوي اقدامات شايسته اي در اين زمينه صورت گرفته است.
وي مشكل مسكن جوانان را يكي از مهمترين دلايل به تعويق افتادن ازدواج دانست و گفت: احداث پروژه عظيم مسكن جوانان گامي موثر برای تسهيل امر ازدواج طبقات محروم و مستضعف است كه در ابتدا و آغاز زندگي مشترك بار بزرگي را از دوش آنان برخواهد داشت.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.