.

به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و توسط کانون خادمیاری ورزشی صورت گرفت،

بهره برداری از سالن ورزشی رایگان ویژه محرومان و نیازمندان گیلانی

همزمان با شب یوم الله 22 بهمن و به همت دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان گیلان، سالن ورزشی رایگان و مجهز در اختیار محرومان و نیازمندان گلانی قرار گرفت.

1397/11/21 يكشنبه

به گزارش آستان نیوز، طبق توافق دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی با آموزش و پرورش ناحیه ۲ شهرستان رشت، سالن ورزشی رایگان و مجهز در اختیار محرومان و نیازمندان گلانی قرار گرفت.
اولین دوره کلاس‌های آموزشی کانون ورزشی خادمیاران آستان قدس رضوی در گیلان، با در اختیار گرفتن این سالن ورزشی مورد بهره برداری قرار گرفت.
در اولین بخش از این دوره، کلاس‌های آموزشی رایگان ورزش مادر آستان قدس رضوی - رشته پهلوانی و زورخانه‌ای برای ترویج فرهنگ پهلوانی در جامعه آغاز گردید.
در آغاز به کار این دوره ورزشی، حجت الاسلام والمسلمین سعید مهدوی، مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی در گیلان؛ آقای رضا عوض پور رابط شهرستان رشت و استاد حسین خوشدل نیا مدیر کانون ورزشی خادمیاران حضور داشتند.
شایان ذکر است این مکان به عنوان اولین سالن ورزشی آستان قدس رضوی در شهرستانها و با مدیریت کانون خادمیاری ورزشی استان گیلان است که جهت استفاده خادمیاران و کلیه ورزشکاران مستضعف به صورت رایگان اختصاص یافته است که امشب و به مناسبت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی در راستای ترویج فرهنگ رضوی شروع بکار کرد.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.