.

حضور پرشور خادمان، زائران و مجاوران رضوی در راهپیمایی 22 بهمن

به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران خیل عظیمی از خادمان، زائران و مجاوران ثامن الائمه(ع) در راهپیمایی 22 بهمن مشهد الرضا(ع) شرکت کرده و پس از طی کردن مسیر راهپیمایی، برای بهرمندی از برنامه‌های حرم به بارگاه قدسی امام مهربانی‎ها مشرف شدند.

1397/11/22 دوشنبه

به گزارش خبرنگار آستان نیوز، خیل عظیمی از زائران و مجاوران بارگاه منور امام رضا(ع) ساعت 8:30 صبح امروز در میدان پانزده خرداد مشهد مقدس گردهم آمدند تا دوباره ولایتمداری، پایداری و حمایت از انقلاب اسلامی ایران را به منصه ظهور بگذارند.
راهپیمایی با شکوه 22 بهمن در مشهد مقدس نزدیک به ساعت 9 صبح آغاز شد و زائران و مجاوران حضرت علی بن موسی الرضا(ع) با حضور پرشورشان از میدان 15 خرداد تا حرم مطهر امام رضا(ع) پرچم پرافتخار جمهوری اسلامی ایران را بر دست‌های خود گرفته و صحنه‌های زیبایی را خلق کردند.
مسئولان و خادمان بارگاه منور ثامن الائمه(ع) نیز در این راهپیمایی همگام با مردم به سمت حرم حرکت کرده و در ورودی‌های حرم نیز با گلاپ پاشی و عود و سپند از مردم استقبال کردند.
زائران و مجاوران بعد از طی کردن مسیر راهپیمایی در رواق امام خمینی(ره) حضور به هم رسانده و از برنامه‌های حرم مطهر رضوی بهرمند شدند.
سخنران ویژه راهپیمایی 22 بهمن مشهد حجت الاسلام و المسلمین سیدابراهیم رئیسی تولیت آستان قدس رضوی بود. مدیحه‌سرایی حماسی، قرائت بیانیه و اقامه نماز جماعت از دیگر برنامه‌های راهپیمایی 22 بهمن بود که در حرم مطهر برگزار شد.
خادمان بارگاه منور رضوی طی 24 ساعت گذشته صحن و رواق‌ها را برای حضور زائران و مجاوران آماده کرده و برای بهرمندی بیشتر زائران در تمامی صحن‌ها و رواق‌ها نماز جماعت ظهر و عصر برپا شد.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.