.

جام رقابت‌های والیبال نشسته جانبازان در خانه ماند

اختتامیه مسابقات والیبال نشسته جانبازان و معلولان از سری رقابت‎های جام «خورشید ولایت»، به همت مؤسسه تربیت بدنی آستان قدس رضوی برگزار شد.

1397/11/22 دوشنبه

به گزارش خبرنگار آستان‌نیوز، در راستای جشنواره فرهنگی ورزشی«خورشید ولایت»، رقابت‌های والیبال نشسته ویژه جانبازان و معلولان با برگزاری بازی‎ها و اهدای جام و مدال‌ها به تیم برنده، به کار خود پایان داد.
هم‌زمان با برپایی مجموعه رقابت‎های جشنواره «خورشید ولایت» که به مناسبت دهه فجر در مدت یک هفته در رشته‌های متنوع ورزشی و با حضور ورزشکاران مختلف برگزار شد، 130 ورزشکار جانباز و معلول از سراسر کشور در مسابقات رشته‌های والیبال نشسته، تیراندازی و شنا شرکت کردند.
60 والیبالیست جانباز و معلول از بین خادمیاران ورزشی پنج استان خراسان رضوی، خراسان جنوبی، خراسان شمالی، گلستان و کرمانشاه و در قالب شش تیم در این رقابت‌ها حضور داشتند.
این رقابت‌ها به صورت دوره‌ای طی دو روز انجام شد و هر یک از تیم‌های حاضر در مسابقات والیبال نشسته جانبازان و معلولان با 10 نفر ورزشکار و یک مربی به میدان آمدند.
براساس امتیازات کسب شده در هر بازی، پس از رقابت دو تیم‌ والیبال نشسته خراسان رضوی الف و خراسان رضوی ب، این تیم‎ها به ترتیب به عناوین اولی و دومی دست یافتند و تیم والیبال گلستان هم به مقام سومی بسنده کرد.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.