.

توزیع بیش از 3700 سبد غذایی بین مادران باردار محروم استان خراسان جنوبی

مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در خراسان جنوبی گفت: دفتر نمایندگی توزیع 3750 سبد غذایی بین مادران باردار و کودکان زیر 5 سال دچار سوء تغذیه را در دستور کار دارد.

1397/11/22 دوشنبه

حجت الاسلام والمسلمین مجید نصیرایی در گفت‌وگو با خبرنگار آستان نیور، ابراز کرد: به مناسبت ایام الله دهه فجر و چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی طرح توزیع 3 هزار و 750 سبد غذایی بین مادران باردار محروم و کودکان زیر 5 سال که دچار سوء تفذیه هستند، آغاز شد.
وی افزود: علاوه بر سبد غذایی ویژه مادران باردار، یک هزار و 700 سبد غذایی نیز بین خانواده‌های نیازمند و محروم در استان درحال توزیع است. این سبد غذایی شامل 10 قلم از اقلام مورد نیاز و ضروری خانوارها همچون برنج، روغن، حبوبات و... است.
مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در خراسان جنوبی خاطرنشان کرد: همچنین در دهه فجر و چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی 250 وام تهیه جهیزیه به مبلغ 3 میلیون تومان با کارمزد 2 درصد به زوج‌های جوان محروم و نیازمند اعطا شد.
وی عنوان کرد: در این ایام 3 گروه از تیم‌های منتخب استان در قالب گروه‌های جوانان، پیشکسوتان و جانبازان و معلولین به مسابقات کشوری که در مشهدالرضا(ع) برگزار می‌شد، اعزام شدند.
نصیرایی وی با بیان اینکه این ورزشکاران در رشته‌های فوتسال، تنیس روی‌میز، دومیدانی، آمادگی جسمانی، والیبال نشسته، شنا و ورزش‌های باستانی و... به رقابت پرداختند، گفت: ورزشکاران پیشکسوت استان موفق شدند در این مسابقات مقام دوم را کسب کنند.
وی تصریح کرد: همچنین در این ایام چندین پروژه عمرانی آبی در مناطق محروم استان از جمله(نهبندان ،بندان) (سربیشه، درح) و شهرهای مرزی استان افتتاح شد.
مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در خراسان جنوبی افزود: مساعدت و توزیع 93 بسته فرهنگی شامل قرآن، مفاتیح و ادعیه به مساجد و مراکز فرهنگی استان، برگزاری کرسی تلاوت رضوی در مسجد امام حسین(ع)، توزیع 500 بسته لوازم التحریر بین دانش‌آموزان محروم، اعزام گروه‌های جهادی عمرانی و سلامت به مناطق محروم، اعزام زائران محروم و زیارت اولی به مشهدالرضا(ع) و... برخی دیگر از برنامه‌های اجرا شده دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در ایام الله دهه فجر در استان است.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.