.

مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان خراسان جنوبی خبر داد:

اعطای250 وام کمک خرید جهیزیه به زوج‌های محروم خراسان جنوبی

مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان خراسان جنوبی گفت: در ایام الله دهه فجر 250 وام کمک خرید جهیزیه به زوج‌های جوان و محروم این استان اعطا شد.

1397/11/22 دوشنبه

حجت الاسلام والمسلمین مجید نصیرایی در گفت‌وگو با خبرنگار آستان نیوز، ابراز کرد: به مناسبت ایام الله دهه فجر و چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی 250 وام خرید جهیزیه به زوج‌های جوان و محروم این استان پرداخت شد.
وی گفت: این نوعروسان بعد ازتکمیل فرم درخواست وام، مبلغ 3 میلیون تومان وام کمک خرید جهیزیه با کارمزد 2 درصد دریافت کردند.
مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان خراسان جنوبی افزود: همچنین در یک ماه گذشته 200 نفر از زوجین محروم و نیازمند استان در قالب طرح «یاس رضوی» به مشهدالرضا(ع) و زیارت حضرت ثامن الحجج(ع) مشرف شدند.
وی به سایر برنامه‌های دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی استان در دهه فجر اشاره کرد و افزود: در این ایام 9 هزار و 500 عدد کیک و شیر در 27 وعده بین دانش‌آموزان کلیه مناطق محروم استان توزیع شد.
نصیرایی دیدار با 50 خانواده شهید، اعزام 800 زائر اولی و محروم به مشهدالرضا(ع) مساعدت وتوزیع 93 بسته‌ فرهنگی شامل قرآن، ادعیه و مفاتیح به مساجد و... را از دیگر برنامه‌های دفتر نمایندگی در این ایام بود.
وی افزود: همچنین عیادت از 573 بیمار صعب العلاج بستری در منزل و ایتام محروم و اهدای کارت هدیه به آنها یکی دیگر از برنامه‌هایی است که در آینده نزدیک اجرایی می‌شود.
مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در خراسان جنوبی خاطرنشان کرد: همچنین به مناسبت ایام الله دهه فجر گروهی از خادمیاران رضوی استان با حضور در سازمان انتقال خون، مقداری از خون خود را جهت بیماران نیازمند اهداء کردند.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.