.

شعله شکیب؛ برگزیده جایزه جهانی گوهرشاد:

جایزه جهانی گوهرشاد مدال افتخار من است

برگزیده جایزه جهانی گوهرشاد گفت: دریافت این جایزه مدال افتخاری برای من است.

 1395/6/10 چهارشنبه
  
2016-08-31T17:56:56+04:30

به گزارش آستان نیوز، «شعله شکیب» یکی از برگزیدگان نخستین جایزه جهانی گوهرشاد ابراز کرد: انتخاب من به عنوان بانوی نیکوکار تنها لطف و عنایت خداوند و حضرت علی بن موسی الرضا(ع) است.
وی با بیان اینکه قبل از شرکت در این همایش از فعالیت های بانو گوهرشاد اطلاعات چندانی نداشتم، گفت: حضور در این همایش باعث شد تا با بانوی بزرگی که فعالیت‌های ارزشمندی در بارگاه امام رضا(ع) انجام داده و نام خود را به عنوان بانویی نیکوکار و خیراندیش در تاریخ اسلام ماندگار کرده است، آشنا شوم.
این بانوی بحرینی تصریح کرد: با حضور در این همایش جهانی با برخی از بانوان نیکوکار و فعال در جهان اسلام آشنا شدم که این امر تاثیر بسزایی در گسترش تعاملات فرهنگی بانوان نیکوکار برای انجام فعالیت‌های خیرخواهانه دارد.
وی با بیان اینکه بانوان زیادی در سراسر جهان اقدامات گسترده‌ای در زمینه‌های مختلف فرهنگی و علمی انجام می دهند، ابراز کرد: متاسفانه این اقدامات در جایی دیده نمی‌شود و آستان قدس رضوی با برگزاری چنین برنامه‌هایی که باعث ارتباط و تعامل بانوان نیکوکار با یکدیگر می‌شود، می تواند به شناسایی و معرفی این افراد کمک شایانی کند.
شکیب با اشاره به اینکه در این همایش به عنوان یکی از بانوان برتر انتخاب شده است، گفت: این عنوان به من یادآوری می‌کند که در آغاز مسیری مقدس قرار دارم و امیدوارم به مدد امام رضا(ع) بتوانم در این مسیر ثابت قدم باشم.
وی به فعالیت های آستان قدس رضوی در زمینه وقف اشاره کرد و گفت: من سال‌های زیادی به زیارت امام رضا(ع) مشرف شده‌ام، ولی متاسفانه اطلاعات زیادی در مورد سنت پسندیده وقف که در این نهاد مقدس جاری است، نداشتم.
لازم به یادآوری است: نخستین جایزه جهانی گوهرشاد با حضور مدیران و مسئولان کشوری و استانی و جعمی از بانوان نیکوکار به میزبانی آستان قدس رضوی در تالار قدس کتابخانه مرکزی حرم مطهر رضوی برگزار شد.
 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
فراخوان چهارمین دوره جایزه جهانی گوهرشاد منتشر شد
زنان فرهیخته باید پیشگام در عرصه‌های فرهنگی و اجتماعی باشند
با خدا معامله کردم
جایزه گوهرشاد حرکتی در مسیر جریان‌سازی فرهنگی با معرفی الگو‌های نیکوکاری
 مراسم اختتامیه سومین دوره «جایزه جهانی گوهرشاد» برگزار شد
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.