.

استاندار خراسان رضوی:

گوهرشاد الگویی ارزشمند برای بانوان نیکوکار است

استاندار خراسان رضوی گفت: گوهرشاد خاتون الگویی ارزشمند برای بانوان نیکوکار در جامعه است.

 1395/6/10 چهارشنبه
  
2016-08-31T15:03:50+04:30

به گزارش آستان نیوز، علیرضا رشیدیان در حاشیه برگزاری اولین آیین اهدای جایزه جهانی گوهرشاد که در تالار قدس کتابخانه مرکزی آستان قدس رضوی برگزار شد، وجود مضجع نورانی حضرت ثامن الحجج علی بن موسی الرضا(ع) را گوهر بی بدیلی برای ایرانیان دانست و گفت: در کنار مضجع منور این خورشید ولایت واقفان و عالمانی وجود دارند که شناخت آن ها می تواند منشاء خیر و برکت زیادی در جامعه باشد.
وی به اهمیت نقش بانوان در جامعه اسلامی اشاره کرد و گفت: زن یکی از مهم ترین ارکان خانواده است که می تواند با تربیت نسل مومن و صالح نقش سازنده ای در جامعه ایفا کند.
رشیدیان ادامه داد: بانوان ما همواره در مهم ترین مسائل کشور همچون پیروزی انقلاب اسلامی، دفاع مقدس و زندگی اجتماعی نقش اساسی و کلیدی را ایفا می کنند.
وی برگزاری همایش جایزه بزرگ گوهرشاد را اقدامی ارزشمند و موثر دانست و گفت: آستان قدس رضوی با برگزاری این فعالیت فرهنگی نقش موثری در معرفی بانوان فرهیخته و اثرگذار در جامعه اسلامی دارد.
استاندار خراسان رضوی با بیان اینکه باید این همایش ها به صورت مداوم برگزار شود، ابراز کرد: برگزاری این همایش ها به صورت مستمر موجب توسعه فرهنگ کمک رسانی و وقف در بین آحاد مردم به ویژه بانوان جامعه اسلامی خواهد شد.
 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.