.

بازدید نفرات برتر جایزه جهانی بانو گوهرشاد از بیمارستان رضوی

نفرات برتر جایزه جهانی بانو گوهرشاد از بخش های مختلف بیمارستان فوق تخصصی رضوی دیدن کردند.

 1395/6/11 پنجشنبه
  
2016-09-01T15:23:18+04:30

به گزارش‌آستان نیوز، دکتر سلطانی؛ رئیس بیمارستان فوق تخصصی رضوی طی سخنانی در جمع این گروه اظهار کرد: ابتدا باید به شما تبریک بگویم که توانستید به عنوان بانوان نمونه نیکوکار ، این جایزه پرافتخار را به دست آورید.
وی افزود: ما در بیمارستان فوق تخصصی رضوی به دنبال این هستیم که با حمایت آستان قدس رضوی ، خدمات رایگان را مردم مناطق محروم ارائه دهیم، همچنین باید به این مسئله اشاره کرد که ما در ایام دهه کرامت ارائه خدمات رایگان پزشکی را برای محرومین برخی از مناطق انجام دادیم.
در ادامه "نازنین کریم" یکی از برگزیدگان جایزه جهانی گوهرشاد گفت: بنده دارای مدرک فیزیک ایپترومتریک ( بینایی سنجی ) هستم و تاکنون به کشورهای زیادی سفر کرده ام، اما باید به واقع بگویم که هیچ گاه فکر نمی‌کردم بیمارستانی در ایران؛ آن هم در مشهد بتواند امکاناتی به روز و در سطح بیمارستان های فوق تخصصی اروپا داشته باشد.
وی افزود: در کشور کنیا هزینه های درمان زیاد بوده و به همین دلیل بیشتر کسانی که می خواهند عمل جراحی و یا حتی درمان عمومی انجام دهند به کشورهای هند و یا انگلستان سفر می کنند.
این متخصص بینایی سنجی گفت: باتوجه به اینکه روابط تجاری بسیار خوبی مابین ایران و کنیا وجود دارد امیدوارم که ما بتوانیم به واسطه بیمارستان رضوی و مجموعه آستان قدس رضوی روابط پزشکی و انسان دوستانه مابین این دو کشور را افزایش دهیم و ازخدمات بیمارستان رضوی برای محرومین کشور کنیا استنفاده کنیم.
در ادامه ، "دکتر لعبت گران" از برگزیدگان جایزه جهانی گوهرشاد در سخنانی اظهار کرد: بیمارستان رضوی تجهیزات و امکانات بسیار خوبی دارد و حقوق بیمار و همراه بیمار را نیز به شایستگی در نظر گرفته است.
وی افزود: باتوجه به تجهیزات موجود در بیمارستان رضوی به طور قطع این بیمارستان می تواند در زمینه توریست درمانی موفق باشد.
دبیر مجمع درمانگران داوطلب (مدد) سازمان نظام پزشکی ، افزود: مجمع داوطلبان درمانگر (مدد) محرومان از ابتکارات سازمان نظام پزشکی کشور در ارایه خدمات تخصصی با کیفیت و رایگان به مردم نیازمند مناطق محروم کشور بوده و تاکنون در برخی از مناطق محروم کشور به ارایه خدمات پرداخته است.
گران پایه گفت: ما هم اکنون اعلام آمادگی می کنیم که با همکاری آستان قدس رضوی و به طور ویژه بیمارستان تخصصی رضوی می توانیم خدماتی را به مردم مناطق محروم در سه استان خراسان جنوبی ، شمالی و رضوی ارائه دهیم.
وی تصریح کرد: مجمع مدد به دنبال این است که بتواند از طریق دانشگاه های علوم پزشکی هر استان حضور پزشکان را از مرکز کمتر کرده و تنها در صورت نبود پزشکان متخصص آن منطقه، پزشکان متخصصی از تهران حضور پیدا کنند.؛ به طور قطع با ورود آستان قدس رضوی در این موضوع باب جدیدی در عرصه خدمت رسانی به محرومین ایجاد خواهد شد.
 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.