.

مسئول موسسه فرهنگی شهید نواب صفوی:

تداوم همایش گوهرشاد نقطه عطفی برای مقابله با تهاجم فرهنگی است

مسئول موسسه فرهنگی شهید نواب صفوی گفت: برگزاری و تداوم همایش جهانی گوهرشاد نقطه عطفی برای مقابله با تهاجم فرهنگی است.

 1395/6/12 جمعه
  
2016-09-02T00:57:06+04:30

به گزارش آستان نیوز، فاطمه سادات نواب صفوی در حاشیه برگزاری نخستین همایش جهانی گوهرشاد گفت: بانو گوهرشاد یکی از زنان نیکوکار و خیراندیش جامعه اسلامی است که توانست با ارائه فعالیت های ارزشمند نام خود را در تاریخ جاودانه کند.
وی با بیان اینکه بسیاری از مردم فعالیت های این بانوی بزرگوار را معطوف به حرم مطهر امام رضا(ع) می دانند، ابراز کرد: این بانوی بزرگوار علاوه بر ایران در سراسر شهرهای اسلامی مساجد و مدارس زیادی را احداث کرده است که برخی از آن ها همچنان پایدار و فعال هستند.
دختر شهید نواب صفوی با اشاره به اینکه بانوان کشور اسلامی ما همیشه در انجام کارهای خیر پیش قدم هستند، ابراز کرد: شناسایی و معرفی بانوان برتر جهان اسلام به دختران جوانان و نوجوانان می تواند تاثیر فرهنگی قابل قبولی در جامعه ایجاد کند.
وی با بیان اینکه در این مراسم از من به عنوان یکی از بانوان نیکوکار تقدیر شد، گفت: من خود را لایق این مقام نمی دانم و اهدای این نشان تنها لطف خدا و امام رضا(ع) به من بوده است.
صفوی برگزاری اولین همایش جهانی گوهرشاد از سمت آستان کبریایی حضرت رضا(ع) را کار ارزشمندی دانست و افزود: زائران زیادی از سراسر جهان به مشهد الرضا(ع) و حرم مطهر رضوی مشرف می شوند که بیش از نیمی از آن ها را بانوان تشکیل می دهد از این رو برگزاری این برنامه های می تواند در ترویج فرهنگ نیکوکاری، امداد و وقف بین بانوان جهان اسلام مفید و موثر باشد.
لازم به یادآوری است: نخستین همایش جهانی «گوهرشاد» با حضور مدیران و مسئولان کشوری، استانی ,جعمی از بانوان نیکوکار به میزبانی آستان قدس رضوی در تالار قدس کتابخانه مرکزی حرم مطهر رضوی برگزار شد.
 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
فراخوان چهارمین دوره جایزه جهانی گوهرشاد منتشر شد
زنان فرهیخته باید پیشگام در عرصه‌های فرهنگی و اجتماعی باشند
با خدا معامله کردم
جایزه گوهرشاد حرکتی در مسیر جریان‌سازی فرهنگی با معرفی الگو‌های نیکوکاری
 مراسم اختتامیه سومین دوره «جایزه جهانی گوهرشاد» برگزار شد
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.