.

مدیرکل امور دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی:

حوزویان و دانشگاهیان باید تعامل بیشتری با هم داشته باشند

مدیرکل امور دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: دو قشر فرهیخته جامعه در صورت داشتن وحدت و یکی شدن می توانند به رفع مشکلات جامعه کمک کنند.

1395/9/30 سه‌شنبه

علی اکبر بوری در گفت وگو با خبرنگار آستان نیوز اظهار کرد: وحدت حوزه و دانشگاه امر بسیار مهم و پیچیده ای است، چرا که دو قشر فرهیخته جامعه می توانند با یکی شدن به رفع مشکلات جامعه کمک نمایند.
وی افزود:‌ برگزاری همایش هایی همچون همایش وحدت حوزه و دانشگاه بسیار خوب است، اما به این شرط که این همایش ها تنها مختص به یک روز در سال نباشد و به صورت مداوم برگزار شود.
مدیرکل امور دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی مشهد گفت: نکته بسیار مهم در زمینه تحقق وحدت حوزه و دانشگاه، تکیه بر برنامه های عملیاتی در این حوزه است.
بوری خاطرنشان کرد: خوشبختانه با حضور روحانیت در دانشگاه، بسیاری از مشکلات دانشجویان برطرف شده اما این مقدار حضور کفایت نمی کند چرا که ابتدا دانشجو باید با قشر روحانی آشنا شده و ارتباطات قوی مابین دانشجو و آن روحانی حاضر در دانشگاه به وجود بیاید.
 وی در پایان خاطرنشان کرد: بهترین راه حل برای افزایش وحدت میان دانشگاه و حوزه، حضور بیشتر طلاب در دانشگاه ها و بالعکس حضور بیشتر دانشجویان در حوزه های علمیه است.

بیشتر بخوانید:
- وحدت حوزه و دانشگاه‌؛ پاسدار ارزش­ های جامعه

ویژه نامه مرتبط:
- ویژه نامه چندرسانه ای«حلقـه وصـل»

 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.