.

با حضور تولیت آستان قدس رضوی؛

عملیات احداث 530 واحد مسکونی ویژه زوج‌های جوان در مشهد آغاز شد

عملیات اجرایی احداث 530 واحد مسکونی ویژه زوج‌های جوان با اعتباری بالغ بر 50 میلیارد تومان توسط آستان قدس رضوی در مشهد مقدس آغاز شد.

1395/10/1 چهارشنبه

به گزارش آستان نیوز، تولیت آستان قدس رضوی در مراسم آغاز عملیات احداث مجموعه مسکونی زوج‌های جوان، اشتغال، ازدواج و مسکن را سه دغدغه‌ اصلی جوانان خواند و خاطرنشان کرد: تسهیل و فراهم آوردن شرایط ازدواج برای جوانان یکی از موثرترین راهکارها در کاهش و پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی است.
عضو هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه آستان قدس رضوی بر اساس سیره حضرت رضا(علیه‌السلام) و منشور رهبری معظم انقلاب، از هیچ تلاش در راستای گره گشایی از کار نیازمندان جامعه فروگذار نیست، تصریح کرد: قطعا رفع فقر و محرومیت در جامعه در گرو سیاست‌های کلان اقتصادی دولت است، اما آستان قدس رضوی نیز به اندازه وسع و توان خود در عرصه کمک رسانی به محرومان با بهره از ظرفیت‌های معنوی و همراهی سایر ارگان‌ها و مشارکت‌های مردمی، تلاش خواهد کرد.
وی در ادامه با اشاره به اینکه بیشترین درخواست‌ها از آستان قدس رضوی مربوط به امر اشتغال بوده است، اضافه کرد: امکانات و ظرفیت‌های ایران اسلامی بسیار گسترده و فراوان است و قطعا با یک مدیریت شایسته می‌توان بسیاری از مشکلات موجود را مرتفع کرد.
عضو شورای عالی حوزه علمیه خراسان احداث این مجموعه مسکونی را در راستای تحقق بخشیدن به بند سوم منشور رهبری معظم انقلاب در رابطه با خدمت به مجاوران به ویژه مستمندان و مستضعفان معرفی و تصریح کرد: اگرچه این مجموعه اولین تلاش برای کمک به حوزه مسکن زوج‌های جوان به شمار می‌رود، اما قطعا آخرینش نخواهد بود و ان­شاءلله با مشارکت مردم و خیران جامعه که تمکن مالی دارند، پروژه‌های مشابهی نیز در استان‌های خراسان بزرگ و سایر نقاط کشور آغاز می‌شود.
تولیت آستان قدس رضوی مشارکت آحاد مردم را راهگشای نهضت امدادرسانی به محرومان دانست و اضافه کرد: حضور و همراهی مردم برای موفقیت در هر امری یک اصل کلیدی است و امیدوار هستیم همان گونه که در پروژه زائرشهر مردم شریف مشارکت خوبی داشتند، در این پروژه نیز شاهد همراهی پر رنگ مردم باشیم.
یادآور می ­شود؛ مجموعه مسکونی زوج‌های جوان در قالب طرح «مهر درخشان رضوی» در زمینی به مساحت 32 هزار متر مربع و احداث می‌شود.
 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
مجموعه مسکونی زوج‌های جوان در راستای عمل به منویات رهبری احداث می‌شود
 امروز آستان قدس الگوی برتر زائر محوری و مستضعف نوازی است
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.