.

مسئول دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان البرز:

دفاتر استانی ارتباط مردم با آستان قدس رضوی را تسهیل کرده است

مسئول دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان البرز گفت: راه‌اندازی دفاتر استانی آستان قدس رضوی سبب ارتباط راحت‌تر مردم با این آستان مقدس شده است.

1395/11/17 يكشنبه

به گزارش آستان نیوز، عباس قاضی خانی در گفت وگو با خبرنگار ما اظهار کرد: بعد از حکم مقام معظم رهبری مبنی بر ترویج فرهنگ جامع رضوی در سطح جهان اسلام و اشاره به رسیدگی به ضعفا و مستمندان و زائران و مجاوران حضرت رضا(ع)، دفاتر آستان قدس رضوی در استان‌های سراسر کشور آغاز به کار کرد.
وی افزود: دفتر استان البرز در شهریورماه سال جاری آغاز به کار کرد و قبل از افتتاحیه رسمی کارهایی همچون هماهنگی با امام جمعه شهر، فرماندهی سپاه، کمیته امداد امام خمینی(ره)، اداره کل آموزش و پرورش و سازمان اوقاف و امور خیریه و... صورت گرفت و برنامه استانی نیز تبیین شد.
قاضی‌خانی بیان کرد: از شهریورماه سال جاری تاکنون به همت دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان البرز، زمینه تشرف 600 نفر از کسانی که تاکنون توفیق تشرف به حرم مطهر رضوی را به دست نیاورده بودند، فراهم شد.
وی تصریح کرد: یکی دیگر از اقدامات انجام شده توسط دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در این استان جذب خادم‌یاران رضوی از میان فرهیختگان، اساتید دانشگاه‌ها و عامه مردم بوده است.
مسئول دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان البرز بیان کرد: یکی از مهمترین برنامه‌های دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در این استان مشارکت در اردوهای جهادی بوده که به منظور تسریع در امر خدمت‌رسانی، پروژه شناسایی مناطق محروم استان از چند ماه قبل آغاز شده است.
قاضی‌خانی با بیان اینکه در حال برنامه‌ریزی‌های بسیار خوبی برای امور جهادی با سپاه استان هستیم، گفت: یکی از برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته برای اردوهای جهادی، تشکیل هیئت پزشکی برای ارائه خدمات درمانی به صورت رایگان در مناطق محروم است.
وی تصریح کرد: بعد از افتتاح رسمی دفتر آستان قدس رضوی در استان البرز، این ارتباط نزدیک سبب مسرت مردم شده است، چرا که به راحتی می‌توانند با آستان قدس رضوی ارتباط برقرار کنند و وقف‌ها و نذورات خود را اهداء نمایند.

بیشتر بخوانید:
- دفاتر نمایندگی آستان قدس رضوی؛ راهبردی جدید برای خدمت رسانی به محرومان


 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.