.

دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان مازندران افتتاح شد

معاون امداد مستضعفان آستان قدس رضوی از راه‌اندازی دهمین دفتر نمایندگی این آستان مقدس در شهر ساری استان مازندران خبر داد.

1395/12/23 دوشنبه

به گزارش آستان نیوز، مصطفی خاکسار قهرودی با اشاره به این خبر اظهار کرد: دهمین دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در شهر ساری استان مازندران با حضور حجت‎الاسلام والمسلمین دانشور ثانی؛ معاون موقوفات آستان قدس رضوی، رحمتی‌زاده؛ معاون املاک و اراضی آستان قدس رضوی و جمعی از مسئولان این استان و خیران افتتاح شد.
وی با اشاره به اهداف راه‌اندازی این دفتر، ابراز کرد: ساماندهی خادمیاران، فراهم آوردن شرایط تشرف به حرم مطهر رضوی برای زیارت اولی‌ها، بسط و توسعه فرهنگ و سیره رضوی، تسهیل زیارت زائران، حمایت و توجه به محرومان و برنامه‎ریزی در این زمینه با اولویت توانمندسازی محرومان به فراخور امکانات موجود در منطقه برخی از اهداف راه‎اندازی دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در این استان است.
خاکسار قهرودی تصریح کرد: امیدواریم با کمک و استمداد مسئولان بتوانیم در خدمت مردم متدین و ولایتمدار مازندران باشیم و خدمتی به‌هنگام توسط خادمیارانی که به صورت داوطلبانه به رفع نیازها و گرفتاری‌های محرومان و نیازمندان می‌شتابند، داشته باشیم.
وی افزود: بخشی از این خیرین و معتمدان علاقه‌مند هستند در زیر پرچم و لوای ثامن الحجج(ع) و با نام علی بن موسی الرضا(ع)، بیش از گذشته در خدمت مردم شریف و محرومان و نیازمندان باشند. ما تلاش داریم با شعار «خدمت، خادم و مخدوم» از ظرفیت‌های استانی استفاده کرده و با بهره‎گیری از خادم‎یاران به مستضعفان و محرومان منطقه خدمت‎رسانی کنیم.
 معاون امداد مستضعفان آستان قدس رضوی، افزود: «خدمت، خادم و مخدوم» اگر با هم پیوند بخورند، می‌توانیم خدمتی همراه با خیر و برکت و تاثیرگذار و به¬هنگام را به محرومان ارائه دهیم.
وی در ادامه تصریح کرد: ما همچنین می‌توانیم اولویت‌های وقف و نذر را مشخص و موقوفات و نذورات را با نیازمندی‌ها متناسب کنیم.
 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
140 سبد غذایی عیدانه بین نیازمندان شهرستان بهار توزیع شد
دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در منطقه 2 تهران افتتاح شد
کانون خادمیاران ستادی خواهران در نمایندگی آستان قدس تهران تشکیل شد
رسیدگی به محرومان مهم‌ترین رسالت نمایندگی دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در کرمانشاه
نهمین دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان بوشهر افتتاح شد
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.