.

معاون امداد مستضعفان آستان قدس رضوی خبر داد؛

اطعام 15 هزار روزه دار نیازمند استان مرکزی در طرح «سفره ضیافت»

معاون امداد مستضعفان آستان قدس رضوی از اطعام 15 هزار روزه‌دار نیازمند در طرح«سفره ضیافت» به همت نمایندگی آستان قدس رضوی در استان مرکزی خبر داد.

1396/3/20 شنبه

به گزارش آستان نیوز، مصطفی خاکسار قهرودی افطاری دادن را یکی از سنت‌های نیک مؤمنان در ماه مبارک رمضان دانست و گفت: آستان قدس رضوی بر اساس منشور هفتگانه مقام معظم رهبری و تأکیدات تولیت محترم در توجه و اهتمام جدی در امداد رسانی به نیازمندان جامعه، با کمک خیران و نیکوکاران طرح «سفره ضیافت» را به منظور اطعام نیارمندان و مستمندان روزه‌دار از اول ماه مبارک رمضان در مساجد و حسینیه‌های مناطق مختلف کشور از جمله استان مرکزی آغاز کرده است.
وی با اشاره به طرح «سفره زیارت» در استان مرکزی افزود: در این طرح هر شب یکی از مساجد سطح شهر اراک با اولویت مناطق محروم انتخاب و 500 بسته غذای افطاری میان روزه‌داران و نمازگزاران توزیع می‌شود.
خاکسار با بیان اینکه این طرح تا پایان ماه مبارک ادامه خواهد داشت، گفت: در نظر داریم تا به لطف خدا و عنایت ولی نعمتمان امام علی بن موسی الرضا(علیه‌السلام) بتوانیم تا پایان این ماه پربرکت 15 هزار روزه دار نیازمند و مستضعف را  در این استان اطعام دهیم.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.