.

اولین نشست نمایندگان گزینش دفاتر استانی آستان قدس رضوی برگزار شد

اولین نشست تخصصی نمایندگان هسته مرکزی گزینش دفاتر استانی آستان قدس رضوی برگزار شد.

1396/5/2 دوشنبه

به گزارش آستان نیوز، در این نشست که با حضور اکثر نمایندگان گزینش دفاتر استانی آستان قدس رضوی برگزار شد، حجت الاسلام و المسلمین سیدحسن شریعتی؛ مسئول هسته مرکزی گزینش آستان قدس رضوی ضمن خوشامدگویی به مدعوین به تشریح برنامه نشست پرداخت.
این نشست به صورت کارگاهی در نوبت صبح ادامه داشت و نمایندگان استان‌ها در کارگاه‌های امور اداری، تحقیق، مصاحبه و ارزیابی شرکت کردند و پس از زیارت و صرف نهار در میهمانسرای حضرت در برنامه‌های نوبت عصر شرکت کردند.
در نوبت عصر حجت الاسلام و المسلمین سیدحسن شریعتی در خصوص شیوه گزینش و معیارهای اصلی آن سخنرانی کرد و پس از آن، مصطفی خاکسار قهرودی؛ معاون امداد مستضعفان آستان قدس رضوی به سخنرانی پرداخت.
وی با اشاره به منشور هفتگانه رهبری در حکم تولیت آستان قدس رضوی اظهار کرد:  تاکیدات مقام معظم رهبری بر مقوله نگاه ویژه به قشر مستضعف و کم‌برخوردار جامعه افق‌های جدیدی را برای آستان قدس رضوی روشن کرد که همین موضوع پایه‌گذار تشکیل دفاتر استانی آستان قدس رضوی در تمامی کشور شد.
در ادامه مراسم سیدخلیل منبتی؛ معاون اماکن متبرکه دیگر سخنران این نشست بود.
آخرین سخنران این نشست، سیدمرتضی بختیاری؛ قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی بود که با بیان این مطلب که جایگاه نمایندگی استانی آستان قدس رضوی جایگاه حساسی است، تاکید کرد: این نمایندگی‌ها می‌توانند در راستای سیاست‌های کلان آستان قدس رضوی به این سازمان در ترویج فرهنگ و سیره رضوی و همچنین فرهنگ وقف و نذر کمک‎های شایانی ارائه کنند.
در پایان این مراسم 3 نفر از نمایندگان هسته مرکزی گزینش دفاتر استانی آستان قدس رضوی حکم خدمتیاری خود را از دست قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی دریافت کردند.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.