.

استاندار خراسان رضوی:

افتتاح زائرشهر رضوی در مدت زمان کوتاه نشان دهنده ظرفیت بالای آستان قدس است

استاندار خراسان رضوی در مراسم بهره برداری از فاز نخست پروژه زائرشهر رضوی گفت: با همت آستان قدس رضوی در مدت بسیار کوتاهی شاهد بهره برداری از این پروژه هستیم که این مهم نشان دهنده ظرفیت بسیار بالای این مجموعه عظیم است.

1396/5/13 جمعه

به گزارش آستان نیوز، علیرضا رشیدیان در آیین افتتاحیه فاز نخست پروژه زائرشهر رضوی ضمن تبریک ولادت با سعادت امام علی بن موسی الرضا(ع) گفت: یکی از توفیقات بزرگ مردم و مسئولان مشهد خدمت سالانه به  27 میلیون زائری است که برای زیارت به مشهد مقدس مشرف می شوند.
وی با اشاره به تفاوت اقتصادی اقشار مختلف جامعه تصریح کرد: وظیفه ما به عنوان مسئولان این شهر ایجاد زمینه‎های لازم برای تشرف تمام عاشقان حضرت رضا(ع) از تمام اقشار جامعه است.
استاندار خراسان رضوی با بیان اینکه در 4 ماه نخست سال سفرهای داخلی به مشهد مقدس 8 درصد افزایش داشته است، گفت: در این زمینه فعالیت‎های زیادی در حوزه حمل و نقل و راهسازی صورت گرفته است. همچنین ایجاد 100 مجتمع رفاهی و خدماتی بین راهی و استراحتگاه زائران با جلوداری آستان قدس رضوی از دیگر این اقدامات است.
رشیدیان با بیان این مطلب که در حوزه اسکان زائر تا نقطه مطلوب فاصله بسیاری داریم، تاکید کرد: این مجموعه اقامتی برای پوشش کمبودهای موجود در اسکان زائران کم درآمد طراحی شده است و رقیبی برای سرمایه‌گذاران در حوزه مکان‎های اقامتی مشهد محسوب نمی ‌شود.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.