.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین:

جوانان مسجد را کانون آموختن و آمادگاه رزم بدانند

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه بسیج تمرکز فعالیت های خویش را در مسجد گذاشته است، گفت: جوانان مسجد را پایگاه دوستی، کانون آموختن و آمادگاه رزم بدانند و به مساجد رو کنند.

1396/6/8 چهارشنبه

سردارسرتیپ پاسدار غلامحسین غیب پرور با اشاره به اینکه مسجد یکی از مهمترین محورهای وحدت مسلمان است، افزود: نگاه اسلام به مسجد، نگاهی ژرف و شکوهمند است، چرا که خداوند، مساجد را مکان هایی برای اوج گرفتن و رسیدن به قله قرب الهی می‌داند و به مؤمنان، مکانی چون مسجد را معرفی می‌کند تا از آن به عنوان کانون محوری عبادت و بندگی و در عین حال مرکز تعاملات مردم با یکدیگر، بهره گیرند.
جانشین فرمانده کل سپاه در امور بسیج گفت: بهبود و ارتقای محتوا و برنامه‌های فرهنگی مساجد و تکریم نیروهای فعال در آن و همچنین هماهنگی بین فعالان عرصه مساجد از جمله نکات مهمی است که باید مورد توجه متولیان مساجد باشد. هر کاری که باعث رونق و آبادانی مسجد می‌شود و باعث جذب جوانان و نوجوانان به مسجد می‌شود باید با برنامه ریزی متولیان مسجد تحقق یابد.
وی با تأکید براینکه نظام سلطه می‌خواهد جوانان را از مساجد، دور کند، تصریح کرد: مساجد ظرفیت اقناع فرد فرد جامعه را دارد لذا جوانان مساجد را پایگاه دوستی، کانون آموختن و آمادگاه رزم بدانند و مساجد را با حضور خود، پرشور و نشاط کنند.

 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
تاسیس کتابخانه مسجد زینبیه(س) مشهد
ضرورت گسترش فعالیت‏‌های فرهنگی در مساجد آستان قدس رضوی
ضرورت توجه به مسجد در همه ابعاد زندگی
مساجد باید محور فعالیت های محلات باشند
نمایشگاه «چگونه یک پژوهشگر شویم؟» در کتابخانه مسجد امام صادق(ع) مشهد برگزار شد
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.