.

اقدامات شبکه جوانان رضوی برای کمک‌رسانی به زلزله زدگان غرب کشور

پس از وقوع زمین‌لرزه در غرب کشور، تشکل‌های شبکه جوانان رضوی ساماندهی و دریافت کمک‌های مردمی را از 25 استان سراسر کشور، با عنوان «به یاری کرمانشاه» آغاز کرد.

1396/9/21 سه‌شنبه

به گزارش آستان نیوز، شبکه جوانان رضوی پس از وقوع زلزله در استان کرمانشاه و با توجه به بیانات رهبر معظم انقلاب مبنی بر سبک کردن بار مصیبت و جبران خسارت، کمک به آسیب‌دیدگان این زلزله را در دستور کار قرار داد.
کمک‌های مردمی در استان‌های مرکزی، گیلان، مازندران، البرز، کرمان، خوزستان، قزوین، گلستان، سمنان، لرستان، فارس، اصفهان، آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، کهگیلویه و بویراحمد، چهارمحال و بختیاری، یزد، زنجان، قم، ایلام، خراسان جنوبی، کرمانشاه، هرمزگان و بوشهر توسط شبکه جوانان رضوی جمع‌آوری و عملیات ساماندهی برای ارسال به مناطق زلزله‌زده انجام شد.
همچنین موسسه جوانان آستان قدس رضوی در استان خراسان رضوی، میزبان کمک‌های مردمی شهرستان‌های این استان بود و یک دستگاه تریلی را به مناطق زلزله ارسال کرد.
از جمله محموله‌های ارسالی می‌توان به 32 عدد کانکس خانگی، 1500 کیلو خرما، 20 هزار تخته پتو، وسایل گرمایشی، غذای کودک، چادر اسکان و.. در قالب 22 دستگاه تریلی، 26 دستگاه کامیون و 12 دستگاه نیسان اشاره کرد.
همچنین آشپزخانه‌های مستقر در استان و تجهیزات ارسال‌شده به کشور عراق در مراسم اربعین، در مناطق زلزله‌زده مستقر شدند و به طبخ و توزیع 63 هزار غذای گرم پرداختند.
شبکه جوانان رضوی همزمان با ایام سوگواری شهادت امام رضا(ع)، اقدام به جمع‌آوری کمک‌های نقدی و غیرنقدی مردم در ۳۱ استان سراسر کشور از طریق شماره حساب ۲۸۱۰۴۳۱۱۸۳۵۰۰۱۱ و شماره کارت ۶۲۷۳۸۱۱۰۹۳۵۸۵۸۳۱ به‌نام موسسه فرهنگی قرآن و عترت۳۱۳ یار موعود نزد بانک انصار کرد.
 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
اختصاص اعتبار 4 میلیارد ریالی آستان قدس رضوی برای کمک به معلولان زلزله‌زده کرمانشاه
جهادگران «سلامت رضوی» به مناطق زلزله زده غرب کشور می‌شتابند
حضور گرم خادمان رضوی در میان زلزله‌زدگان کرمانشاهی
اهدای حقوق پرسنل شرکت مهندسان مشاور معماری و شهرسازی آستان قدس رضوی به زلزله‌زدگان کرمانشاهی
اجرای طرح«برای بچه های کرمانشاه» در مناطق زلزله‏ زده غرب کشور
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.