.

رئیس اداره امداد و تسهیلات زائران آستان قدس رضوی خبر داد؛

فراهم کردن زمینه تشرف1480 زائر بیمار و معلول به بارگاه منور رضوی

رئیس اداره امداد و تسهیلات زائران آستان قدس رضوی از فراهم کردن زمینه تشرف1480 زائر بیمار و معلول سراسر استان به بارگاه منور رضوی در طول هفته جاری در قالب طرح «یا معین الضعفاء» خبر داد.

1396/9/23 پنجشنبه

به گزارش آستان نیوز، حسین راست نژاد با اعلام این خبر، بیان کرد: این زائران از استان خراسان رضوی و از شهرهای سرخس، تربت جام، بردسکن، فریمان، چناران و مه ولایت به همراه بیماران و معلولان سطح شهر مشهد به حرم مطهر رضوی مشرف شده بودند.
وی با بیان اینکه مخاطبان این طرح غالبا تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره)، بهزیستی و بیماران خاص هستند، تصریح کرد: در این طرح تمامی خادمان در هر پست و وظیفه‌ای از جمله انتظامات، کفاش، دربان و.... به صورت ویژه به ارائه خدمات می پردازند.
راست نژاد افزود: قرائت آیات کلام الله مجید، قرائت زیارت مخصوص امام رضا(ع)، اجرای برنامه مرثیه سرایی و مداحی توسط مداحان و ذاکران اهل بیت(ع) و پذیرایی از جمله برنامه‌های است که هنگام تشرف برای زائران به اجرا درآمده است.
گفتنی است؛ طرح «یا معین الضعفاء» به همت معاونت اماکن متبرکه و با هدف کمک به کم توانان مالی، تشرف سالمندان و معلولان جسمی که توانایی تشرف به بارگاه منور ثامن‌الحجج علی ‌بن ‌موسی‌الرضا(ع) را ندارند، اجرا می‌شود.
 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.