.

در طی یک سال خدمت خادمیاران سلامت استان سیستان و بلوچستان:

30 هزار بیمار محروم استان سیستان و بلوچستان ویزیت رایگان شدند

سرپرست دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان سیستان و بلوچستان گفت: خادمیاران پزشک نمایندگی آستان قدس رضوی در این استان طی یک سال فعالیت خود بیش از 30 هزار بیمار محروم و نیازمند را رایگان ویزیت کرده‌اند.

1396/10/9 شنبه

به گزارش آستان نیوز، دادخدا خدایار با بیان اینکه تیم پزشکی خادمیاران رضوی آستان قدس رضوی از اولین گروه‌هایی خادمیاری بود که بعد از تشکیل نمایندگی آستان قدس در استان سیستان و بلوچستان تشکیل شد، گفت: این گروه از پزشکان در ایام مختلف سال با حضور در مناطق محروم حاشیه شهر زاهدان، منطقه سیستان و دلگان، ایرانشهر و ... خدمات درمانی رایگان ارائه دادند.
وی ادامه داد: تیم‌های پزشکی با حضور در مناطق محروم در رشته‌های پزشکی عمومی، دندانپزشکی، انواع تخصص‌ها خدمات بستری، تهیه و تحویل دارو را به نیازمندان ارائه کردند.
نماینده آستان قدس رضوی در استان سیستان و بلوچستان با اشاره به اینکه دانشگاه‌های علوم پزشکی زاهدان، زابل، ایرانشهر و واحدهای تابعه در این امر یاری رسان ما بودند، ابراز کرد: سیستان و بلوچستان یکی از استان‌های محروم کشور به شمار می‌رود، بسیاری از مردم محروم این استان توانایی تأمین هزینه‌های درمانی خود را ندارند، از این رو از تمامی پزشکان استان دعوت می‌کنم تا با عضویت در طرح خادمیاران سلامت رضوی، ما را در کمک و یاری بیشتر و بهتر به محرومان و نیازمندان یاری کنند.
 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.