.

با مطالعه کتاب «خانه آرام»

برای خانواده خود «خانه آرام» بسازید

انتشارت آستان قدس رضوی (به‌نشر) برای نخستین بار کتاب «خانه آرام» را که حاوی 50 پرسش و پاسخ درباره سامان یافتن خانواده بر پایه روایات است، منتشر کرد.

1396/10/11 دوشنبه

به گزارش آستان نیوز، «خانه آرام» عنوان کتابی به قلم مهدی غلامعلی است که به زوج‌ها کمک می‌کند تا با شناخت وظایف و حقوق یکدیگر و عمل به آن‌ها در آرامش‌بخشی به خانواده تأثیرگذار باشند.
این کتاب برگرفته از پژوهش‌هایی حدیثی است که در کتاب «تحکیم خانواده از نگاه قرآن و حدیث»، اثر آیت‌الله ری‌شهری انجام شده است و نویسنده سعی کرده در کتاب «خانه آرام» مهم‌ترین مسائل خانواده را که در روایات آمده است، در قالب 50 پرسش و پاسخ تنظیم کند تا خواننده اگر حوصله کتاب خواندن ندارد، تنها پرسش‌های خود را در این کتاب جستجو و همان را مطالعه کند.
چرا ازدواج، خواستگاری، عروسی، خانواده پایدار، اخلاق و زندگی، دین و زندگی و ازدواج آسمانی از جمله عناوین سرفصل‌های کتاب «خانه آرام» است که نویسنده مطالب آن را به‌صورت کاربردی و با رعایت اختصار در پرتوی احادیث و روایات بیان کرده است.
به‌نشر این کتاب را در قطع رقعی و با شمارگان یک‌هزار نسخه منتشر کرده و با قیمت 130 هزار ریال در دسترس زوج‌های جوان و سایر مخاطبان قرار داده است.
علاقه‌مندان برای تهیه این کتاب‌ها و تهیه سایر محصولات انتشارات آستان قدس رضوي می‌توانند به نشانی اینترنتی www.behnashr.com یا فروشگاه‌های سطح شهر مشهد و نمايندگي‌های سراسر کشور مراجعه کنند؛ همچنین سامانه پیامکی به شماره 30003209 یا کانال اطلاع‌رسانی به‌نشر از طریق تلگرام به آدرس @behnashr نیز از دیگر راه‌های برقراری ارتباط با این انتشارات است.
 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
بالا رفتن جایگاه انسان در پیشگاه خدا نتیجه خدمت به خانواده است
 استحکام خانواده موجب پیشرفت جامعه است
نقش خانواده در تربیت نسل منتظر و مهدوی تبیین شد
سیره اهل‎بیت(ع) منشور بی‎نظیر زندگی موفق است
دستیابی به زندگی آرمانی با مطالعه و عمل به رساله حقوقی امام سجاد(ع) میسر است
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.