.

به همت آستان قدس رضوی صورت گرفت:

ارائه خدمات رایگان دندانپزشکی به محرومان بجنوردی توسط خادمیاران سلامت رضوی

سرپرست دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان خراسان شمالی از ویزیت رایگان دندانپزشکی بیماران محروم و نیازمند در درمانگاه جوادالائمه علیه‌السلام این استان توسط خادمیاران سلامت رضوی خبر داد.

1396/10/16 شنبه

به گزارش آستان نیوز، محمد اکبرزاده یکی از مهم‌ترین برنامه‌های نمایندگی آستان قدس رضوی در استان خراسان شمالی را ارائه خدمات ضروری در حوزه سلامت به محرومان و نیازمندان دانست و گفت: این نمایندگی به همت خادمیاران سلامت رضوی و با همکاری و مشارکت درمانگاه جوادالائمه(ع) سپاه پاسداران رضوی در راستای رفع محرومیت بهداشتی و درمانی نیازمندان اقدامات ارزشمندی را ارائه کرده است.
وی با بیان اینکه هزینه‌های دندانپزشکی در ایران بسیار بالا است و بسیاری از افراد محروم و نیازمند توانایی مالی برای درمان ندارند، عنوان کرد: در این راستا آستان قدس رضوی طرح ویزیت رایگان بیماران محروم و نیازمند را در رشته‌های دندانپزشکی و پزشکی عمومی برگزار می‌کند.
اکبرزاده عنوان کرد: خادمیاران سلامت رضوی جمعه‌های هر هفته با حضور در درمانگاه جوادالائمه(ع) در زمینه ترمیم، عصب‌کشی، پرکردن دندان به محرومان ویزیت رایگان ارائه می‌دهند.
نماینده آستان قدس رضوی در خراسان شمالی با بیان اینکه محرومین و نیازمندان توسط کانون‌های خادمیاری شناسایی و نوبت‌دهی می‌شوند، گفت: تاکنون بیش از 100 کانون خادمیاری به همت نمایندگی آستان قدس رضوی در شهرستان‌ها و روستاهای استان خراسان شمالی فعالیت می‌کند. این کانون‌ها محرومان را شناسایی و به مرکز درمانی جوادالائمه(ع) معرفی خواهند کرد.
وی با بیان اینکه بیش از 18 خادمیار دندانپزشک در این طرح ما را یاری و همراهی می‌کنند، ابراز کرد: در نظر داریم تا در آینده نزدیک با افزایش این طرح به دو روز در هفته، بتوانیم در رشته‌های دیگر همچون چشم پزشکی، مامایی، پیراپزشکی و ... نیز به محرومان ارائه خدمات داشته باشیم.
 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
5 هزار نیازمند محروم قزوینی در ماه مبارک رمضان اطعام می‌شوند
700 بسته غذایی بین محرومان استان آذربایجان غربی توزیع می‌شود
توزیع 1000 بسته لوازم‌التحریر میان دانش‌آموزان محروم استان آذربایجان غربی
5 هزار پرس غذا بین عزادارن رضوی استان قزوین توزیع شد
حمایت آستان قدس رضوی از 230 بیمار بی‌بضاعت استان آذربایجان غربی
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.