.

با حضور قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی؛

دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در منطقه 2 تهران افتتاح شد

با حضور قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی؛ دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در شهرستان شهریار افتتاح شد.

1396/10/20 چهارشنبه

به گزارش آستان نیوز، مراسم افتتاحیه دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی با حضور سید مرتضی بختیاری؛ قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی، پرویز سروری؛ نماینده دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان تهران، مسئولان استانی، خانوده شهدا و ایثارگران و خادمان بارگاه قدس امام علی بن موسی الرضا(ع) در مسجد شهدا برگزار شد.
قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی در حاشیه این مراسم نشر اندیشه‌های نورانی امام رضا(ع)، توسعه فرهنگ رضوی و سبک زندگی امام مهربانی‌ها را برنامه‌های مهم در سیاست‌های راهبردی آستان قدس رضوی دانست و بیان کرد: حجت الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رئیسی، تولیت آستان قدس رضوی به این امر مهم توجه و تاکید فراوانی دارند.
وی عنوان کرد: فرهنگ غنی ائمه معصومین(ع) نجات دهنده جامعه انسانی است، امام رضا(ع) خود در حدیثی فرمودند «کسانی که به محاسن کلام ما پی ببرند قطعا دنباله روی ما خواهد بود.»
بختیاری عنوان کرد: بسیاری از مشکلاتی که امروز انسان معاصر با آن دست در گریبان است، با نشر اندیشه امام رضا(ع) و فرهنگ رضوی برطرف خواهد شد.
 در ادامه این مراسم پرویز سروری، نماینده آستان قدس رضوی در تهران امام رضا(ع) را مظهر برکت و رحمت در ایران اسلامی دانست و عنوان کرد: خدا را شاکریم که کشورمان به وجود این امام مهربان متبرک است.
وی طرح کانون های خادمیاری را کاری ارزشمند از آستان قدس رضوی دانست و ابراز کرد: در این طرح همه افراد می‌توانند به عنوان خادم امام رضا(ع) در شغل و حرفه خود به محرومین و نیازمندان خدمت رسانی کنند.
سروری عنوان کرد: خادمیاران رضوی بعد از گذراندن دوره 6 ماهه و انجام وظایف محوله به آنها موفق می‌شوند تا در سال 4 بار به عنوان خادم در آستان کبریایی امام علی بن موسی الرضا(ع) خدمت کنند.
 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
140 سبد غذایی عیدانه بین نیازمندان شهرستان بهار توزیع شد
کانون خادمیاران ستادی خواهران در نمایندگی آستان قدس تهران تشکیل شد
رسیدگی به محرومان مهم‌ترین رسالت نمایندگی دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در کرمانشاه
دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان مازندران  افتتاح شد
نهمین دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان بوشهر افتتاح شد
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.