.

برگزاری مسابقات قرآن و معارف در واحد 3 دبیرستان پسرانه امام رضا(ع)

مرحله نخست مسابقات قرآن و معارف در واحد 3 دبیرستان پسرانه امام رضا(ع) برگزار شد.

1396/10/21 پنجشنبه

به گزارش آستان نیوز، مدیر دبیرستان پسرانه امام رضا(ع) در این رابطه گفت: با توجه به اهمیت مسابقات قرآن و معارف و تاکید آموزشگاه مبنی برحضور و شرکت دانش‌آموزان، این دوره از مسابقات در مرحله آموزشگاهی برگزار شد که خوشبختانه استقبال فراوان دانش‌آموزان را به دنبال داشت.
جلال صداقت بیان کرد: در این مرحله از مسابقات، تعداد 500 دانش‌آموز در رشته‌های احکام ، نهج‌البلاغه، مفاهیم و صحیفه سجادیه، قرائت، اذان، مداحی و... شرکت کردند و ضمن برگزاری مسابقات کتبی و شفاهی قرآن، نفرات اول تا سوم هر رشته برای معرفی به ناحیه انتخاب شدند.
وی توسعه فرهنگ نورانی قرآن و عترت در بین دانش‌آموزان و فراهم کردن زمینه حضور حداكثری آنان را از اهداف این مسابقات عنوان و تصریح کرد: جزوات و کتب مربوط به مسابقه، هفته گذشته در اختیار دانش‌آموزان قرار گرفت تا فرصت مناسب جهت مطالعه این کتب برای آن‌ها فراهم شود.
مدیر دبیرستان پسرانه امام رضا(ع) اضافه کرد: مسابقات مرحله آموزشگاه از اهمیت زیادی برخوردار است. بر این اساس، اهتمام ویژه‌ای برای كیفیت‌بخشی این مرحله انجام گرفت تا مسابقات به بهترین شیوه و با حضور حداكثری دانش‌آموزان برگزار شود.
 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.