.

بازديد هيئت مديران كشور افغانستان از پيش دبستاني امام رضا(ع)

هيئتي متشكل از مديران و نمايندگان مراكز پيش دبستاني كشور افغانستان از مركز پيش دبستاني و آموزش‌هاي قرآني امام رضا عليه السلام بازديد کردند.

1396/10/21 پنجشنبه

به گزارش آستان نیوز، در این بازدید، نورآموزان امام رضا(ع) ضمن خوشامدگويي به ميهمانان به اجرای برنامه‌هاي تربيتي-آموزشي این مركز پرداختند و سپس كارگاه آشنايي با مفاهيم و فعاليت‌ها و اهداف دوره پيش دبستاني برگزار شد و میهمانان با متدها و روش‌هاي آموزشي و كاربردي در امر تدريس به نورآموزان آشنا شدند.
در ادامه دعایی؛ مدير مجموعه پيش دبستاني امام رضا(ع) در حاشیه این بازدید به ارائه گزارشی از عملکرد این مجموعه پرداخت و تعمیق اندیشه و باورهای اسلامی، نهادینه کردن رفتار انسانی، ایجاد انگیزه‌های علم آموزی، تشکیل ساختار صحیح رفتاری و گفتاری در کودک، تقویت مهارت‌های ذهنی- حرکتی، تقویت کودک در جهت پیشگیری از آسیب‌های احتمالی اجتماعی را از مهم‌ترین اهداف این موسسه عنوان کرد.
وی گفت: مرکز آموزش‌های قرآنی امام رضا(ع) بر آن است تا بر اساس تعالیم انسان‌ساز اسلام و با اجرای برنامه‌هایی پویا انسان‌هایی خلاق، متعهد به جامعه اسلامی و همچنین معتقد به پرورش بر مبنای محکم علم و عمل، تحویل جامعه دهد.
 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
بازديد عضو مجلس خبرگان از پيش دبستاني امام رضا(ع)
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.