.

به میزبانی مرکز امور بین الملل آستان قدس رضوی؛

نخستین جلسه شورای هماهنگی امور بین‌الملل آستان قدس رضوی برگزار شد

نخستین جلسه شورای هماهنگی امور بین‌الملل آستان قدس رضوی به میزبانی مرکز امور بین المللی برگزار شد.

1396/10/23 شنبه

به گزارش آستان نیوز، مرکز امور بین الملل آستان قدس رضوی برای ایجاد هماهنگی بیشتر میان معاونت‌های مختلف و بخش‌های گوناگون آستان قدس رضوی نخستین جلسه هماهنگی امور بین را با حضور قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی برگزار کرد.
خدمت به زائران بارگاه منور رضوی می طلبد که تمامی مراکز و بخش های مجموعه موقوفاتی آستان قدس رضوی به صورت هماهنگ با یکدیگر حرکت کرده تا زائران زیارتی آسوده را تجربه کنند.
بر همین اساس مرکز امور بین‌الملل آستان قدس رضوی به عنوان یک ستاد راهبردی که وظیفه تسهیل در امور بین المللی آستان قدس رضوی را دارد، هماهنگی میان بخش‌های گوناگون را در دستور کار دارد.
در نخستین جلسه از این شورا علاوه بر قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی، معاون توسعه، مدیریت و پشتیبانی، معاون تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی، رئیس سازمان فرهنگی آستان قدس رضوی، مشاور و رئیس حوزه قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی، مدیر مرکز امور بین الملل آستان قدس رضوی و همچنین مدیر زائران غیر ایرانی حضور داشتند.
لازم به یادآوری است؛ مقرر شده تا در جلسات آینده این ستاد دیگر بخش‌های درگیر در فعالیت‌های بین‌المللی آستان قدس رضوی به این مجموعه اضافه شده و همگی برای ارائه خدمات هماهنگ‌تر به زائران این بارگاه منور تبادل نظر کرده تا حداکثر توان میان بخش ها حاصل شود.
 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
جلسه شورای سیاست‌گذاری همایش «گفت‌وگوی حقوق‌دانان مسلمان» برگزار شد
غرفه تشیع در موزه تاریخ ادیان سنت پترزبورگ تجهیز می‌شود
مبلغان معارف رضوی تربیت می‌شوند
اعزام مبلغ به 8 کشور در ایام شهادت امام رضا(ع)
پرواز دل‌های ارادتمندان از خارج از مرزها تا حریم رضوی
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.