.

رئیس هیئت فوتبال خراسان رضوی خبر داد:

میزبانی ورزشگاه امام رضا(ع) از 10 بازی فوتبال

رئیس هیئت فوتبال خراسان رضوی از برگزاری 10 مسابقه فوتبال با اولویت رقابت‌های لیگ برتر در ورزشگاه امام رضا علیه‌السلام خبر داد و دلیل کمتر برگزار شدن مسابقات در این ورزشگاه را برخی ملاحظات شورای تأمین و عدم حصول پاره‌ای از توافق‌های لازم معرفی کرد.

1396/10/23 شنبه

محمد مهدی برادران در گفت‌وگو با خبرنگار آستان نیوز با اعلام این خبر گفت: هیئت فوتبال خراسان رضوی به هدف ایجاد شور و نشاط بیشتر در میان تماشاگران فهیم مشهدی و در راستای برگزاری مسابقات فوتبال در ورزشگاه امام رضا علیه‌السلام با مؤسسه تربیت بدنی آستان قدس رضوی وارد مذاکره شده و قراردادی مشابه ورزشگاه ثامن الائمه علیه‌السلام را با این ورزشگاه نیز به انعقاد رسانده است.
وی افزود: پیرو توافق انجام شده میان مؤسسه تربیت بدنی آستان قدس رضوی و هیئت فوتبال خراسان رضوی تا پایان فصل 10 بازی فوتبال در ورزشگاه امام رضا علیه‌السلام با اولویت تیم‌های لیگ برتری برگزار خواهد شد.
وی درباره دلایل کمتر برگزار شدن مسابقه در ورزشگاه امام رضا علیه‌السلام، عنوان کرد: در برخی موارد ملاحظات شورای تأمین و یا نرسیدن به توافق‌های لازم در عدم برگزاری مسابقات نقش داشته است که با تدابیر و تلاش‌های اتخاذ شده از سوی مؤسسه تربیت بدنی آستان قدس رضوی و هیئت فوتبال خراسان رضوی امیدواریم پس از این شاهد برگزاری رقابت‌های گوناگون در این ورزشگاه مدرن باشیم.
 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
اجاره بهای ورزشگاه امام رضا(ع) برای شهرآورد تیم‌های مشهدی رایگان اعلام شد
آستان قدس هیچ‌وقت در خدمت‌رسانی کار بی‌کیفیت ارائه نکرده است
ورزشگاه امام رضا(ع) می‌تواند محل بازی‌های تیم ملی باشد
ورزشگاه باکیفیت امام رضا(ع) به تقویت تیم ملی نوجوانان کمک کرد
مسابقات قهرمانی آسیا را با توکل به خدا و توسل به امام رضا(ع) آغاز خواهیم کرد
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.