.

به همت مرکز امور بین‌الملل آستان قدس رضوی؛

دوره مقدماتی و پیشرفته روش تحقیق و روش تحلیل کمی و کیفی برگزار می‌شود

رئیس اداره مطالعات و برنامه ریزی مرکز امور بین الملل آستان قدس رضوی از برگزاری دوره مقدماتی و پیشرفته روش تحقیق و روش تحلیل کمی و کیفی به همت این مرکز خبر داد.

1396/10/23 شنبه

به گزارش آستان نیوز، غلامرضا کحلکی بیان کرد: مرکز امور بین الملل آستان قدس رضوی در راستای وظایف ستادی خود برای تامین پژوهش‌های راهبردی با پژوهشکده علوم انسانی اسلامی و کالج دانشگاه فردوسی مشهد و همچنین با همکاری مرکز آموزش ضمن خدمت آستان قدس رضوی این دوره‌های مقدماتی و پیشرفته را برگزار خواهد کرد.
وی افزود: طی این دوره ها که با حضور اساتید و نخبگان برجسته از دانشگاه فردوسی مشهد برگزار خواهد شد، نسبت به تعمیق یافته ها و دانش پژوهشگرانی که در سطوح ابتدایی‌تر قرار دارند، فعالیت‌های ارزشمندی صورت می‌گیرد و در همین راستا برای بهبود وضعیت نیروی انسانی مرکز امور بین الملل آستان قدس رضوی که ستاد راهبری فعالیت‌های بین‌المللی این مجموعه را شامل می‌شود، برگزاری دوره های توان افزایی زبان انگلیسی را در دستور کار خود دارد.
وی ابزار ارتباطی در عرصه بین الملل را گفتمان و زبان دانست و بیان کرد: اگر این ابزار در میان فعالان و پژوهشگران تقویت نشود، نمی‌توان روابط موثر و پایداری در عرصه بین‌الملل برقرار کرد.
کحلکی تصریح کرد: مرکز امور بین الملل آستان قدس رضوی برپایی این دوره ها را به این جهت دنبال می‌کنند که معتقد است افزایش توان نیروی انسانی و توان ارتباطی آنها مهمترین پیش نیاز برای حصول به اهداف و اصول برنامه‌هاست.
به گفته این مقام مسئول، در صورتی که در بخش های پژوهشی آستان قدس رضوی روش های نوین پژوهشی آموزش داده شود، پژوهشگران می‌توانند در مواجهه با امور مختلف بهترین روش را به کار بندند.
 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
کارگروه‌های تخصصی با بهره‌گیری از ظرفیت خادمان بین‌الملل رضوی ایجاد می‌شود
فعالیت‌های بین‌المللی آستان قدس در بخش‌های «علمی»، «فرهنگی» و «اقتصادی» دنبال می‌شود
عرصه بین‌الملل یک فرصت و نیاز در آستان قدس رضوی است
نشست هم‌اندیشی نخبگان و فعالان بین‌المللی برگزار شد
فعالان و نخبگان بین‌المللی گردهم می‌آیند
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.