.

سرپرست دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان قزوین خبر داد:

ثبت‌نام 800 نفر در طرح خادمیاری رضوی استان قزوین

سرپرست دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان قزوین از ثبت نام 800 نفر در طرح خادمیاران رضوی این استان خبر داد.

1396/10/23 شنبه

به گزارش آستان نیوز، علی نبیئی خدمت به زائران بارگاه منور رضوی را آرزوی قلبی بسیاری از مسلمانان دانست و خاطرنشان کرد: آستان قدس رضوی در دوره جدید مدیریتی تلاش کرده با توسعه مفهوم خدمت، خادم و مخدوم و در قالب طرح بزرگ خادمیاران رضوی توفیق خادمی را برای اقشار مختلف مردم فراهم کند.
وی با بیان اینکه از خردادماه سال جاری ثبت‌نام خادمیاری رضوی به صورت حضوری در دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی استان قزوین آغاز شده است، عنوان کرد: تاکنون بیش از 800 نفر به عنوان خادمیار به صورت حضوری و اینترنتی در سایت آستان قدس رضوی ثبت نام کرده‌اند.
نبیئی ادامه داد: 50۰ خادمیار رضوی مراحل اولیه آموزش را طی کرده‌اند همچنین۵۰ خادمیار با توجه به اتمام مراحل آموزش، تاییده گزینش و اتمام ۶ ماه فعالیت و حضور مستمر در دفتر نمایندگی، به مشهد مقدس معرفی شده‌اند.
وی تصریح کرد: علاقه‌مندان می‌توانند به عنوان خادمیاران زیارت، وقف و نذر، فرهنگی و آموزشی، اطعام و حمایت مالی از محرومان و نیازمندان، خادمیاران ستادی، بهداشت و درمان، کارآفرینی، فنی و اشتغال ثبت نام و فعالیت کنند.
نماینده آستان قدس رضوی در استان قزوین خاطرنشان کرد: همچنین علاقه‌مندان می‌توانند در سایر محورهای خدمت همچون همکاری تخصصی با موسسات آستان قدس رضوی، خادمیاران خانواده و ازدواج، خادمیاران شعرا و مداحان، خادمیاران علمی، خادمیاران تبلیغی و .... خدمت رسانی کنند.
 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.