.

سرپرست دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان قزوین خبر داد:

فعالیت 17 کانون خادمیاری در مساجد استان قزوین

سرپرست نمایندگی آستان قدس رضوی استان قزوین از تأسیس و فعالیت 17 کانون خادمیاری در این استان خبر داد.

1396/10/23 شنبه

به گزارش آستان نیوز، علی نبیئی با بیان این خبر ابراز کرد: به همت دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان قزوین تا کنون 17 کانون خادمیاری در مساجد استان قزوین افتتاح و در زمینه‌های مختلف علمی، فرهنگی و .... فعالیت می‌کند.
وی با بیان اینکه به همت این نمایندگی ۳ کانون خادمیاری تخصصی از جمله کانون بهداشت و درمان، حقوق‌دانان و حوزه علمیه خواهران و 5 دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در شهر و شهرستان‌های این استان تأسیس شده است، عنوان کرد: این نمایندگی در نظر دارد تا پایان سال 50 کانون خادمیاری مختلف را در مساجد، حسینیه‌ها و.... افتتاح کند.
نبیئی در ادامه به فعالیت خادمیاران اشاره کرد و گفت: تاکنون بیش از 800 نفر به صورت حضوری و غیر حضوری به عنوان خادمیار در این نمایندگی ثبت نام کرده‌اند که از این تعداد 50۰ خادمیار رضوی مراحل اولیه آموزش را گذرانده‌اند. همچنین250 خادمیار نیز تا پایان دیماه سال جاری آموزش‌های لازم را فرا می‌گیرند.
وی ادامه داد: پرونده 50 خادمیار که مراحل آموزش، گزینش و فعالیت 6 ماهه در دفتر نمایندگی را به اتمام رسانده برای دریافت مدرک خادمیاری به مشهد مقدس ارسال شده است.
سرپرست دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان قزوین خادمیاری زیارت(زیارت اولی ها و زائران محروم)، وقف و نذر، فرهنگی و آموزشی، اطعام و حمایت مالی از محرومان، ستادی، بهداشت و درمان، کارآفرینی و اشتغال، فنی و مهندسی همچنین همکاری تخصصی با مؤسسات آستان قدس، خادمیاران خانواده و ازدواج، شعرا و مداحان، علمی و خادمیاران تبلیغی و ... را از جمله محورهای خدمت در این نمایندگی دانست.
 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
خدمت به زائران بارگاه رضوی تمرین سبک زندگی است
خدمت‌ به زائران حضرت رضا(ع) مقدمه‌ای برای خودسازی است
تشریح عرصه‌های خدمت خادم‌یاران رضوی
لزوم ایجاد نهضت خدمت رسانی به نیازمندان با استفاده از ظرفیت خادمیاران رضوی
اعزام گروه پزشکی خادمیاران رضوی به مناطق محروم استان خوزستان
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.