.

قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی در جمع مردم شهیدپرور طبس:

باور به وعده‌های الهی و پیروی از مكتب عاشورا رمز پیروزی مردم ایران اسلامی است

قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی گفت: باور عمیق مردم ایران اسلامی به وعده‌های الهی در قرآن كریم و پیروی از مكتب عاشورا، رمز و راز پیروزی مردم كشورمان در سالهای پس از پیروزی انقلاب اسلامی است.

1396/10/27 چهارشنبه

به گزارش آستان نیوز، سید مرتضی بختیاری در دیدار با مردم شهرستان طبس كه در رواق امام خمینی(ره) آستان مبارك حضرت حسین بن موسی الكاظم(ع) برگزار شد، اظهار داشت: اعتقاد و باور قلبی به وعده‌ها و نصرت الهی در طول ٨ سال دفاع مقدس ما را به پیروزی رساند و پس از آن بساط فتنه‌ها و خباثت‌های دشمنان و معاندان را جمع كرد.
وی تصریح كرد: امروز حقانیت و حقایق انقلاب اسلامی در منطقه و جهان به اثبات رسیده و در حال تكثیر است.
بختیاری افزود: داعش را دشمنان ما و استكبار جهانی برای به زانو درآوردن ایران علم كردند اما جوانان مبارز عراق، سوریه، ایران اسلامی و افغانستان و یمن همه با هم در برابر ظلم ایستاده‌اند و سر خم نخواهند كرد.
قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به رویكردهای جدید ملهم از منشور ٧ گانه مقام معظم رهبری اظهار داشت: در حوزه‌های محرومیت زدایی، اشتغال پایدار برای مستضعفان، ایجاد زیرساخت‌های آموزشی و بهداشتی برای شهرستان‌های موقوفه‌دار و توسعه خادمیاری حضرت رضا(ع) در سراسر كشور اقدامات گسترده‌ای صورت گرفته است.
وی گفت: با تأكیدات تولیت معزز آستان قدس رضوی مبنی بر راه اندازی دفاتر نمایندگی در استانها و بهره‌مندی از ظرفیت‌های خادمیاران، نیروهای جهادی و مردم، به زودی شاهد تحول و انقلاب عظیمی در خدمت به محرومان و مستضعفان كشور خواهیم بود.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.