.

حجت‌الاسلام والمسلمین فرازی‌نیا:

حکومت پهلوی مروج فرهنگ مبتذل غربی در ایران بود

استاد حوزه علمیه با بیان اینکه انقلاب اسلامی بر مبنای اعتقادات الهی شکل گرفته است، گفت: حکومت پهلوی مروج فرهنگ مبتذل غربی در ایران بود.

1396/11/12 پنجشنبه

به گزارش استان نیوز، حجت الاسلام والمسلمین فرازی‌نیا در شصت و یکمین جلسه آموزشی «اخلاق اداری» در سازمان مرکزی مباحثی را پیرامون دستاوردهای انقلاب اسلامی بیان کرد و گفت: انتقال حقایق تاریخ انقلابی اسلامی به نسل جوان ضروری است.
این استاد حوزه با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی ایران یک انقلاب فرهنگی و با محوریت دین و ارزش‌های الهی است، ابراز کرد: پیروزی انقلاب اسلامی در واقع پیروزی بر کفر جهانی بود و نظام جمهوری اسلامی بعد از پیروزی خدمات شایسته‌ای را به مردم ارائه داده است که بازخوانی دستاوردهای انقلاب برای نسل جدید ضروری است.
وی افزود: اسلام‌زدایی و ترویج فرهنگ غربی از اولویت‌های کاری تمامی دستگاه‌های فرهنگی رژیم پهلوی بود که خروش رهبر کبیر انقلاب اسلامی امام خمینی(ره) و مردم ولایت مدار ایران اسلامی زمینه ایجاد و پیروزی انقلاب اسلامی و سرگونی رژیم ستمشاهی را فراهم کرد.
وی با اشاره به اینکه معرفی چهره واقعی رژیم فاسد پهلوی به جوانان موجب هوشیاری آنان در برابر انحرافات فرهنگی می‌شود، گفت: انحراف فرهنگی الگو گرفته از غرب از مختصات فعالیت‌های رژیم پهلوی بود.
حجت الاسلام فرازی‌نیا کشف حجاب، مصرف‌گرایی، شراب‌خواری، مبارزه با سنت‌های اسلامی، توسعه گرایش به بهائیت، رونق فقر و محرومیت، تغییر محتوای کتاب‌های درسی و وابستگی را از جمله مسائل انحرافی رونق یافته در زمان رژیم پهلوی دانست و تصریح کرد: تقدس‌زدایی از الگوهای دینی و تاریخی جلوه دادن اسوه‌های الهی از دیگر اقدامات انحرافی حکومت پهلوی بود.
حجت الاسلام والمسلمین فرازی‌نیا با اشاره به اینکه مسیر انقلاب اسلامی مسیر حق و حقیقت است، گفت: امروز به برکت درایت و مدیریت مقام معظم رهبری، خون شهدا و حضور مردم در صحنه نظام جمهوری اسلامی ایران به الگویی بی بدیل برای کشورهای اسلامی مبدل شده است.
وی تحقق آرمان‌هاي والاي اسلامي، رفع اختناق از جامعه، به ارمغان آوردن رحمت ميان اقشار مختلف جامعه، محرومیت زدایی و نهادینه کردن تقدس ارزش های دینی در جامعه را از جمله دستاوردهای انقلاب اسلامی برشمرد.
یاد آور می‌شود؛ شصت و یکمین جلسه آموزشی «اخلاق اداری» با حضور جمع کثیری از معاونان، مدیران و کارکنان سازمان مرکزی و به همت مدیریت مرکز آموزش ضمن خدمت کارکنان با همکاری پایگاه بسیج آستان قدس رضوی و به یادبود شهید حسنعلی کارگر عزیزی از شهدای کارکنان حرم مطهر امام هشتم(ع) برگزار شد و در این مراسم مذهبی معنوی از خانواده این شهید گرانقدر تجلیل به عمل آمد.

 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.