.

همزمان با میلاد ام‌ابیها(س)؛

خادمیاران سلامت اربعین حسینی بیمارستان رضوی تقدیر شدند

همزمان با میلاد پرخیر و برکت ام‌ابیها حضرت فاطمه زهرا(س) طی مراسمی خادمیاران سلامت اعزام شده به بیمارستان سیار رضوی در ایام پیاده روی اربعین حسینی سال جاری تقدیر شدند.

1396/12/18 جمعه

به گزارش آستان نیوز، در این مراسم که با حضور جمعی از پرسنل بیمارستان رضوی و خانواده‌های آنها در محل تالار قدس کتابخانه مرکزی آستان قدس رضوی برگزار شد، از 70 خادمیار سلامت با اهدای هدایایی تقدیر شد.
در این مراسم همچنین از پنج نفر از خادمیاران سلامت که برای کمک به زلزله زدگان به آنجا رفته بودند و به زلزله زدگان غرب کشور خدمات درمانی ارائه کرده بودند نیز تقدیر به عمل آمد.
گفتنی است: همزمان با ایام اربعین و حضور میلیونی عاشقان حسینی و ضرورت ارائه خدمات پزشکی و سلامت به این زائران، بیمارستان فوق تخصصی رضوی مشهد اقدام به راه‌اندازی بیمارستان سیار در مسیر پیاده روی نجف به کربلا کرد.
در این بیمارستان که مجهز به امکانات پزشکی بود 70 نفر از پرسنل این بیمارستان اعم از پرستاران و پزشکان به صورت شبانه روزی اقدام به ارائه خدمات درمانی به زائران پیاده اربعین کردندکه در شب میلاد حضرت زهرا(س) طی مراسمی با حضور رئیس و جمعی از مدیران از این پزشکان و پرستاران تقدیر شد.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.