.

مراسم تجلیل از بازنشستگان سازمان مرکزی آستان قدس رضوی برگزار شد

طی مراسمی از بازنشستگان سازمان مرکزی آستان قدس رضوی و تعدادی از بازنشستگان موسسات تابعه تقدیر و تجلیل به عمل آمد.

1396/12/21 دوشنبه

به گزارش آستان نیوز، در این همایش که با حضور تولیت آستان قدس رضوی، قائم مقام تولیت، معاونان و مدیران ارشد سازمان در تالار قدس کتابخانه مرکزي آستان قدس رضوي برگزار شد، از بازنشستگان این مجموعه تقدیر به عمل آمد.
علیرضا اسماعیل زاده؛ معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آستان قدس رضوی در ااین مراسم ضمن ارج نهادن به بازنشستگان و خانواده های ایشان گفت: خانواده رضوی در اقصی نقاط کشور به سبب خدمت به آستان مقدس رضوی عزتمند است.
وی با اشاره به توفیقات آستان قدس رضوی در بخش‌های مختلف طی سال های گذشته آن را ناشی از عمل خالصانه خادمان عنوان کرد.
اسماعیل‌زاده گفت: همکاران بازنشسته حتی بعد از بازنشستگی نیت خدمت دارند و این ترک مسئولیت نباید آن‌ها را از خدمت به زائران حرم مطهر باز دارد.
وی در بخش دیگری از سخنان خود ضمن اشاره به دستاوردهای دو سال اخیر اظهار کرد: منشور هفتگانه مقام معظم رهبری در حکم تولیت آستان قدس رضوی ما را در مسیر خدمت به زائران، مجاوران، محرومان و مستضعفان قرار داد.
وی گفت: در سالی که گذشت برنامه‌های خدماتی بسیاری را برای زائران و مجاوران داشتیم و توانستیم در بخش اقتصادی بیش از 80 درصد برنامه های خود را اجرایی کنیم.
سخنرانی تولیت آستان قدس رضوی و قائم مقام تولیت از دیگر برنامه های این همایش بود و در ادامه مداحی و نماهنگ اجرا شد.
گفتنی است؛ در این مراسم از بازنشستگان سال 93 و بازنشستگان دعوت شده به کار که آخرین سال فعالیت خود را گذراندند با لوح تقدیر و هدایای نقدی تقدیر به عمل آمد.
 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.