.

رضایتمندی 95 درصدی زائران از نمازهای جماعت‏ حرم رضوی

طبق نظرسنجی‌‏های صورت گرفته توسط مدیریت پژوهش‌‏ها و برنامه‌‏ریزی معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی، بیش از 98 درصد از زائران از نمازهای جماعت‏ حرم مطهر رضوی اعلام رضایت‏‌مندی کرده‌‏اند.

1396/12/22 سه‌شنبه

به گزارش آستان نیوز، مدیریت پژوهش‌‏ها و برنامه‌‏ریزی معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی در جلسه هم‌‏اندیشی ائمه جماعات حرم مطهر رضوی گفت: پژوهش پشتوانه اصلی تمام برنامه‌ها و اقدامات اساسی در اداره‌ها و سازمان‌ها محسوب می‌شود و مدیرانی که می‌خواهند اقداماتی اثربخش و مفید داشته باشند، واحدهای پژوهشیِ مستحکمی را در اداره‌های زیرمجموعه  خود بنا می‌کنند.
مهدی لسانی افزود: مدیریت پژوهش و برنامه‌ریزی نیز برای همین منظور در معاونت تبلیغات اسلامی تشکیل شده است. این مدیریت نیز به‌طور خاص واحد «پژوهش و نظر‌سنجی» را برای نظارت بر مطالعات بنیادی و توسعه‌ای و کاربردی معاونت تبلیغات اسلامی تشکیل داده است.
لسانی تصریح کرد: اقامه نماز جماعات حرم مطهر رضوی یکی از عناوینی است که در مدیریت پژوهش و برنامه‌ریزی مورد بررسی و ارزیابی قرار می‏‌گیرد که شامل قرائت قرآن، اذان، مکبران، قرائت ادعیه بین الصلاتین، نماز جماعت و قرائت زیارت امین‌‏الله می‏‌شود.  
وی ادامه داد: در سال 95 بیست مکان برگزاری نماز در سه نوبت صبح، ظهر و مغرب به صورت تصادفی مورد نظرسنجی مردمی قرار گرفتند، به طور میانگین بیش از 95 درصد از مردم از برگزاری نمازهای حرم اعلام رضایت کرده بودند.
مدیریت پژوهش‌‏ها و برنامه‌‏ریزی معاونت تبلیغات اسلامی گفت: صوت، لحن، آراستگی مکبران، به موقع آمدن، لحن، تجوید، سرعت نماز و برخورد ائمه جماعات از مواردی است که در ارزیابی‌‏ها و نظرسنجی‌‏ها مورد بررسی و سوال قرار می‌‏گیرد.
لسانی در ادامه افزود: استاندارد ارزیابی‏‌ها در سطح کشور به این شکل است که اگر کاری در نظرسنجی و ارزیابی بیش از 80 درصد امتیاز کسب کند، آن فعالیت جزو کارهای در سطح عالی به‏ شمار می‏رود، به شکرانه الهی همه امور مربوط به نمازهای جماعت حرم مطهر رضوی دارای امتیاز سطح عالی هستند.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
روزانه 50 نماز جماعت در حرم امام رضا(ع) اقامه می‎شود
اقامه 12000 نماز جماعت در حرم رضوی طی 8 هشت ماه ابتدایی سال
اقامه روزانه 58 نماز جماعت در حرم رضوی در افق‏‌های شرعي
اقامه نماز به امامت آیت‌الله هاشمی‏‌شاهرودی در حرم مطهر رضوی
میلیون‌ها زائر از ۳0۰۰ برنامه احکام بین الصلاتین در حرم رضوی بهره‌مند شدند
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.