.

دانشگاه علوم اسلامی رضوی در سال 97 دانشجو می‌پذیرد

دانشگاه علوم اسلامی رضوی با اصالت حوزوی در حرم مطهر رضوی از میان افراد واجد شرایط(برادران) در سه مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری دانشجو می‌پذیرد.

1396/12/22 سه‌شنبه

به گزارش آستان نیوز، مقطع کارشناسی دانشگاه علوم اسلامی رضوی دارای پنج رشته از جمله علوم قرآنی و حدیث، فلسفه و کلام اسلامی، حقوق، فقه و مبانی حقوق اسلامی است که دارندگان مدرک پیش‌ دانشگاهی و طلاب می‌توانند برای شرکت در آزمون ورودی این مقطع ثبت‌نام کنند.
علوم قرآنی و حدیث، فلسفه و کلام اسلامی، حقوق جزا و جرم شناسی، حقوق خصوصی، حقوق بین الملل، فقه و مبانی حقوق اسلامی شش رشته مقطع کارشناسی ارشد این دانشگاه است و علاوه بر آن مقطع دکتری این دانشگاه دارای شش رشته علوم قرآنی و حدیث، فلسفه و کلام اسلامی، حقوق جزا و جرم شناسی، حقوق خصوصی، حقوق بین الملل و فقه جزایی است که داوطلبان می‌توانند تا مورخ 30 اردیبهشت ماه سال 97 برای شرکت در آزمون ورودی این سه مقطع ثبت نام کنند.
آزمون مقطع تحصیلی کارشناسی و کارشناسی ارشد مورخ 22 تیرماه سال 97 و آزمون مقطع دکتری در تاریخ 28 و29 تیرماه سال97 در دانشگاه علوم اسلامی رضوی برگزار می‌شود.
گفتنی است؛ علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت نمونه سوالات و ثبت نام در آزمون ورودی به سایت دانشگاه علوم اسلامی رضوی مراجعه کنند.
 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.