.

بررسی نقش هیئت‌ها و محافل مذهبی در ویژه‌نامه «چهارده»

به همت موسسه فرهنگی قدس شصت و هفتمین شماره ضمیمه هفتگی روزنامه قدس با عنوان «چهارده» و با محوریت بررسی نقش هیئت‌ها و محافل مذهبی در 24 صفحه منتشر شد.

1396/12/22 سه‌شنبه

به گزارش آستان نیوز، مدیر تحریریه موسسه فرهنگی قدس درباره جزئیات موجود در این نشریه اظهار کرد: ویژه‌نامه چهارده دربردارنده مطالب مربوط به آداب و رسوم صحیح عزاداری، برگزاری محافل مذهبی و چگونگی اشعار آیینی در ایام مختلف سال است که در این راستا به تأثیر هیئت‌ها بر روی مسائل گوناگون جامعه نیز می‌پردازد.
رضا سیفی عنوان کرد: دیدار با مادر حاج محمود کریمی و نیز مصاحبه با ایشان بخشی از این ویژه‌‌نامه را به خود اختصاص می‌دهد که در آن به مادرانه‌ها و نیز تأثیر لقمه حلال بر روی رشد فرزندان اشاره کرده و عشق به ائمه اطهار(ع) را دارای جایگاهی بسیار والا در عالم برمی‌شمرد.
وی بیان کرد: گفت‌و‌گو با مهران پندار؛ نفر اول سوگواره عاشورایی پوستر هیئت نیز در این شماره برای مخاطب ارائه شده و ایشان عشق به اهل‌بیت(ع) را عامل موفقیت خویش در تمامی مراحل زندگی‌اش بر‌می‌شمرد.
سیفی با اشاره به دیگر مطالب این ویژه‌نامه گفت: یادداشت محمدرضا طالقانی؛ رئیس سابق فدراسیون کشتی درباره حضور چندساله خویش در هیئات و نیز بهره‌گیری از یاری ائمه اطهار(ع) در طول زندگی‌اش نیز بخشی بسیار جذاب و خواندنی برای مخاطب به شمار می‌آید.
گفتنی است؛ این ویژه‌نامه هر هفته سه شنبه‌ها ضمیمه رایگان روزنامه قدس منتشر می‌شود.
 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.