.

کارشناس مذهبی:

عفت فاطمی هدف اصلی هجمه دشمنان بر جامعه اسلامی است

سخنران حرم مطهر رضوی با بیان اینکه دشمنان اسلام برای رسیدن به اهداف شوم خود در جامعه دینی به دنبال تغییر سبک زندگی اسلامی هستند، گفت: عفت فاطمی، هدف اصلی هجمه دشمنان بر جامعه اسلامی است.

1396/12/22 سه‌شنبه

به گزارش آستان نیوز، خسروی در سلسله برنامه های فرهنگی تبلیغی ویژه بانوان که در رواق حضرت زهرا(س) و در جمع زائران حرم مطهر رضوی برگزار شد، مطالبی را پیرامون فرهنگ فاطمی، راهکارهای مقابله با جنگ نرم و خانواده بیان کرد و افزود: هدف دشمن طی سال‌های اخیر در قالب جنگ نرم همواره دور کردن زنان و بانوان مسلمان از عفت فاطمی و حجاب و ترویج بدحجابی در بنیان خانواده است.
وی با تاکید بر اینکه امروز دشمن با به کارگیری ترفندهای مختلف به دنبال از بین بردن عفت فاطمی است، افزود: سیره فاطمی جلوه گر چهره واقعی اسلام ناب محمدی(ص) است و حجاب یکی از مصادیق مهم مکتب نبوی است.
خسروی با بیان اینکه ما باید با رفتارهای خودمان ارزش های دینی همانند حجاب را به دختران انتقال دهیم، گفت: خانواده در منظر اسلام مهم‌ترین و اساسی‌ترین نهاد اجتماعی در جامعه اسلامی است، بنابراین امروز دشمن با شناخت این اصل به دنبال تزلزل آن است .
وی با اشاره به نفوذ آسیب‌هایی همانند بی حجابی در بین زنان به ویژه دختران جوان گفت: وقتی پرده عفت پاره شود روح نیز آلوده می شود و زمینه نابودی ارزش های دینی همچون عفاف و حجاب فراهم خواهد شد.
وی تصریح کرد: دختران ما باید با الگوگیری از حضرت زیبنب(س) زندگی کنند، چرا که دشمن متوجه شده است که اگر مادران را هدف مسائل غربی و خلاف قرار دهد، جامعه رو به انحطاط می رود.
سخنران حرم مطهر رضوی اظهار کرد: زنان مسلمان الگوی بی نظیری همچون سیره فاطمی دارند که می‌توانند با تاسی از آن در میدان جنگ نرم پیروز باشند.
 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
«نفس عمیق» میزبان فعالان فرهنگی جبهه گفتمان انقلاب اسلامی در ماه رمضان
مولفه‌های سبک زندگی اسلامی در سیره فاطمی نهفته است
رزمندگان جنگ نرم باید با تمام قوا در میدان حضور پیدا کنند
قرآن کریم نقشه راه زندگی را به ما معرفی می‌کند
 «همایش مردان علوی، زنان فاطمی» گامی به سوی آشنایی با سبک زندگی اسلامی است
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.