.

برای نخستین بار توسط به‌نشر صورت می‌گیرد؛

برگزاری مسابقه اینستاگرامی عکس و دلنوشته #حنانه۱۸۲۵

مدیرعامل انتشارات آستان قدس رضوی (به‌نشر) از برگزاری مسابقه بزرگ اینستاگرامی عکس و دلنوشته #حنانه۱۸۲۵ خبر داد.

1396/12/28 دوشنبه

به گزارش آستان نیوز، حسین سعیدی در این باره اظهار کرد: به‌نشر با بیش از سه دهه فعالیت در عرصه تولید و توزیع کتاب در راستای اجرای پویش ترویج مطالعه و کتابخوانی و به مناسبت میلاد حضرت فاطمه (س) و مبعث پیامبر عظیم‌الشأن؛ حضرت محمد مصطفی (ص)، با هدف «گسترش فرهنگ مطالعه» و «ترویج سبک زندگی اسلامی» مسابقه اینستاگرامی عکس و دلنوشته #حنانه۱۸۲۵ را برگزار می‌کند.
وی هدیه به مادرم و همسرم، حجاب، عفاف و اخلاق فاطمی و مطالعه و کتابخوانی خانوادگی را از جمله موضوعات این مسابقه ذکر کرد و در مورد بخش های آن توضیح داد: افراد برای شرکت در این مسابقه باید عکس‌های موضوعی خود را در مورد سه مورد ذکر شده و یا به صورت عکس نوشت از منابع تعیین شده ارسال کنند.
مدرعامل به‌نشر کتاب‌های «دریا و آتش»، «ماه در آینه»، «مجموعه پیامبر(ص)»، «مردمان قصه کنند»، «سبز پوشان باغ بهشت» و «مجموعه یک نفر تو را دوست دارد» را عناوین منابع این مسابقه عنوان کرد که از مجموعه تولیدات انتشارات آستان قدس رضوی است.

جوایز برگزیدگان بخش موضوعی و عکس نوشت
وی خاطرنشان کرد: در بخش موضوعی به نفر اول کارت هدیه ۴۰۰ هزار تومانی، به نفر دوم کارت هدیه ۳۰۰ هزار تومانی، به نفرسوم کارت هدیه ۲۰۰ هزار تومانی و به نفر چهارم کارت هدیه۱۰۰هزار تومانی اهدا خواهد شد.
سعیدی در مورد جوایز برگزیدگان بخش عکس نوشت گفت: به نفر اول کارت هدیه ۵۰۰ هزار تومانی، به نفر دوم کارت هدیه ۴۰۰ هزار تومانی، به نفر سوم کارت هدیه ۳۰۰ هزار تومانی و به نفر چهارم کارت هدیه ۲۰۰ هزار تومانی اهدا می‌شود.  
مدیرعامل انتشارات آستان قدس رضوی در مورد راهنمای شرکت در مسابقه توضیح داد: شرکت برای عموم کاربران اینستاگرام آزاد است و محدودیتی برای تعداد اثر ارسالی وجود ندارد، همچنین ویرایش عکس‌ها و استفاده از هرگونه فیلتر آزاد است.
وی ادامه داد: شرکت کنندگان باید آثار خود را در صفحه شخصی اینستاگرام بارگذاری کرده و با درج هشتگ #حنانه۱۸۲۵ در کپشن عکس، آن را برای ورود به مسابقه مشخص کند.
وی گفت: در بخش عکس‌ نوشت لازم است یک عکس از کتاب‌های معرفی شده تهیه کرده، متن ادبی یا معرفی کتاب خود را درباره عکس، در توضیح یا کپشن آن، همراه با هشتگ بارگذاری نمایند.

پر بازدیدترین عکس‌ها برگزیده می‌شوند
سعیدی خاطرنشان کرد: بهترین عکس‌های بارگذاری شده با هشتگ #حنانه۱۸۲۵ در اینستاگرام ، بعد از بررسی به مدت پنج روز در کانال  تلگرام بهترین‌های نشر، منتشر می‌شوند و پر بازدیدترین‌ها، به ترتیب برنده هر بخش این مسابقه خواهند بود. به این ترتیب لازم است عکس مورد نظرتان را درفرصت اعلام شده از کانال، برای دیده شدن بیشتر، بازنشر دهید.
وی افزود: در صورتی که مشخص شود بارگذارنده عکس یا متن مالک حقیقی آن نیست، فرد در هر مرحله از مسابقه که باشد، از رقابت حذف خواهد شد و برگزار کننده حق استفاده از کلیه‌ عکس‌ها و مطالب ارسالی را برای مصارف فرهنگی خواهد داشت.
سعیدی در پایان گفت: علاقه‌مندان برای شرکت در این مسابقه تا ۱۸ فروردین فرصت انتشار عکس و مطلب در اینستاگرام را دارند و ۲۰ تا ۲۵ فروردین ماه 97 فرصت بازنشرِ برگزیده‌ها از کانال تلگرامی به‌نشر است و در 26 فرودین ماه نیز برگزیدگان هر بخش معرفی خواهند شد.
 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.