.

سرمربی تیم فوتبال نوجوانان کشور:

آستان قدس هیچ‌وقت در خدمت‌رسانی کار بی‌کیفیت ارائه نکرده است

سرمربی تیم فوتبال نوجوانان کشور که به همراه اعضای این تیم . به میزبانی آستان قدس رضوی در شهر مشهد حضور دارد از میزبانی شایسته آستان قدس رضوی از تیم ملی نوجوانان تقدیر کرد و گفت: آستان قدس هیچ وقت در خدمت رسانی کار بی کیفیت ارائه نکرده است و در این دوره نیز شاهد ورود بسیار خوب این مجموعه بوده‌ایم.

1397/1/25 شنبه

عباس چمنیان در گفتگو با آستان نیوز با بیان این که ورزشگاه امام رضا(ع)، مدرن ترین ورزشگاه ایران و یکی از پیشرفته ترین ورزشگاه‌های خاورمیانه است، افزود: آستان قدس رضوی با فراهم آوردن چنین فضایی کمک شایانی به پیشرفت ورزش حرفه ای کرده است.
وی با اشاره به پذیرایی و استقبال بسیار خوب مسئولان ورزشی آستان قدس رضوی از نوجوانان ملی پوش فوتبال ایران متذکرشد: این میزبانی آستان قدس رضوی، بازخوردهای خوبی نیز داشته و این که استارت آن با حضور تیم ملی نوجوانان آغاز شده را نیز به فال نیک می گیریم.
سرمربی تیم فوتبال نوجوانان کشور با بیان این که عصردیروز نیز یک جلسه تمرین نیز در ورزشگاه امام رضا(ع) برگزار شد، یادآورشد: در این اردوی 6 روزه چند جلسه تمرین و 2 بازی تدارکاتی در ورزشگاه امام رضا(ع) صورت می گیرد.
وی افزود: همچنین نخستین بازی تیم ملی با تیم نوجوانان خراسان رضوی امروز 19 فروردین و دومین دیدار 21 فروردین با تیم منتخب جوانان این استان برگزار می شود.
چمنیان اظهارکرد: در همین راستا در صورت فراهم شدن شرایط 22 فروردین نیز تیم ملی فوتبال نوجوانان دیداری با تیم منتخب دانشجویان دانشگاه فردوسی خواهد داشت.
وی ادامه داد: این بازیها محک جدی و خوبی برای شناخت نقاط قوت و ضعف بازیکنان تیم ملی نوجوانان است تا برای شرکت در بازیهای آسیایی شهریور ماه آتی در مالزی آماده شوند.
سرمربی تیم فوتبال نوجوانان بیان کرد: استفاده از ظرفیت معنوی حرم امام رضا(ع) آرزوی هر فردی است و این موضوع مورد توجه قرار داشت لذا به همین منظور اردوی تیم ملی را در مشهد برگزار کردیم.
وی گفت: با توجه به اینکه تیم ملی فوتبال نوجوانان ایران اردیبهشت ماه آتی باید در 2 تورنمنت خارجی شرکت کند، خرداد نیز مصادف با ماه مبارک رمضان است و بعد از آن هم باید برای مسابقات آسیایی آماده شویم بهترین فرصت برای برپایی اردو نیمه دوم فروردین در مشهد بود.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
اجاره بهای ورزشگاه امام رضا(ع) برای شهرآورد تیم‌های مشهدی رایگان اعلام شد
ورزشگاه امام رضا(ع) می‌تواند محل بازی‌های تیم ملی باشد
ورزشگاه باکیفیت امام رضا(ع) به تقویت تیم ملی نوجوانان کمک کرد
مسابقات قهرمانی آسیا را با توکل به خدا و توسل به امام رضا(ع) آغاز خواهیم کرد
محیط ورزشگاه امام رضا(ع) توٲم با معنویت و آرامش است
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.