.

به همت معاونت تبلیغات آستان قدس رضوی صورت گرفت؛

ارائه کتاب‌ با محوریت حضرت محمد(ص) در «میز مطالعه نورالهدی»

به همت معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی کتاب‌هایی با موضوع سیره نبوی در میز مطالعه نورالهدی در پایگاه های آداب زیارت حرم مطهر رضوی ارائه شد.

1397/1/26 يكشنبه

به گزارش آستان نیوز، معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی با رویکرد ترویج فرهنگ کتابخوانی و سوق دادن زائران کودک و نوجوان بارگاه منور امام هشتم(ع) به سمت و سوی مطالعه کردن و توجه به اهمیت آن در پایگاه‌های آداب زیارت مستقر در حرم مطهر رضوی میز مطالعه نورالهدی را راه اندازی کرده و کتاب‌هایی با موضوعات گوناگون در مناسبت‌های مختلف در اختیاز زائران می‌گذارد.
زائران کودک و نوجوان حرم مطهر رضوی می‌توانند با حضور در پایگاه‌های آداب زیارت در این بارگاه نورانی علاوه بر بهره مندی از برنامه‌های فرهنگی تبلیغی این مجموعه با کتاب‌های متعددی با موضوعات سیره اهل بیت(ع) آشنا شوند.
راه اندازی میز مطالعه نورالهدی در پایگاه آداب زیارت و برگزاری مسابقه کتابخوانی بین مخاطبین حاضر و شرکت کنندگان در راستای ترویج سیره و روش ائمه معصومین(ع) در بین نسل جوان طراحی شده است.
این طرح فرهنگی در سالروز مبعث رسول گرامی اسلام(ص) علاوه بر پایگاه‌های آداب زیارت در دفتر شماره 1 شبکه مخاطبان نور الهدی واقع در باب الهادی(ع) و دفتر شماره 2 این شبکه واقع در صحن جامع رضوی، رواق حضرت زهرا(س) و دارالقرآن اجرا شد و با در اختیار گذاشتن کتاب‌هایی با موضوع حضرت محمد(ص) به زائران کوچک حرم مطهر رضوی خدماتی را ارائه کرد.
در این دفاتر امکان مطالعه و شرکت در مسابقه برای مخاطبان و مراجعان وجود دارد و مجموعه کتاب‎های تولیدی معاونت تبلیغات آستان قدس رضوی در قفسه‎های کتاب این واحد قرار گرفته است که مخاطبان می‎توانند در بخش میز مطالعه، کتاب‎ها را مطالعه و در مسابقه شرکت کنند.
همچنین مخاطبان می توانند با تکمیل پرسش‎نامه و تحویل آن به مسئولان مربوطه علاوه بر دریافت فیش هدیه محصولات فرهنگی از هدایای متبرک این آستان نورانی بهره مند شوند.
یادآور می‌شود؛ در طول سال معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی محصولات فرهنگی تبلیغی متناسب با مناسبت‌های مختلف تولید و به زائران و مجاوران امام رضا(ع) ارائه می‌کند.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
مخاطبان نورالهدی از محصولات چند رسانه‌ای ویژه دهه کرامت بهره مند می‌شوند
طرح «پروانه‌های کاغذی» در دفاتر سامانه نورالهدی حرم رضوی برگزار می‌شود
گروهی از مخاطبان نورالهدی در مراسم اعتکاف رضویون شرکت کردند
دلنوشته‌های مخاطبان نورالهدی در قالب کتاب منتشر شد
4000 مخاطب نورالهدی از خبرنامه چند رسانه‌ای ویژه شهادت امام علی(ع) بهره‌مند شدند
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.