.

قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی تبیین کرد؛

توسعه خادمیاری حضرت رضا(ع) برای ارائه خدمات به محرومین

قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی گفت: توسعه خادمیاری حضرت رضا(ع) مهمترین دلیل ایجاد دفاتر نمایندگی آستان قدس رضوی است.

1397/1/27 دوشنبه

به گزارش آستان نیوز، سید مرتضی بختیاری در مراسم تکریم و معارفه نماینده آستان قدس رضوی در استان قم اظهار داشت: با توجه به منشور 7 گانه مقام معظم رهبری، طرح ها و برنامه هاي آستان نورانی امام هشتم(ع) در ترويج فرهنگ رضوي و خدمت به محرومان است و بنا بر سياست گذاری هاي جديد، افراد با تخصص هاي مختلف به عنوان خادم يار علي ابن موسي الرضا(ع) با حضور در مناطق محروم گره گشاي مشکلات مردم خواهند بود.
وی تصریح کرد: با تاکیدات تولیت آستان قدس رضوی نمايندگی این آستان مقدس در تمام استان‌هاي کشور ايجاد شده است و برنامه‌ريزي و اجراي طرح هاي فرهنگي در مناسبت‌های مختلف نیز از اولويت هاي اصلي اين نمايندگي ها است.
 قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی با اشاره به آثار مثبت معنوي و اجتماعي اجراي طرح اعزام زائر اولي ها به حرم مطهر حضرت رضا(ع) گفت: تاکنون بیش از 630 هزار زیارت اولی از اقصی نقاط کشور توفیق زیارت مضجع شریف رضوی را کسب کردند.  وی گفت: شهر قم خاستگاه انقلاب اسلامی بوده و حضور مرجعیت شیعه و وجود حوزه های علمیه ظرفیتی بی نظیر در این شهر مقدس است.
بختیاری تاکید کرد: امیدواریم با تعامل سازنده و اثربخش با آستان مقدس حضرت معصومه(س) و سایر دستگاه‌ها و نهادهای انقلابی استان، دفتر نمایندگی آستان قدس منشاء آثار و برکات برای مردم شهیدپرور قم به ویژه محرومین و مستضعفین باشد.
در ادامه این مراسم، ضمن تقدیر از تلاش‌های آقای دکتر نجابت، حجت الاسلام و المسلمین سید محمد باقر تکیه‌ای به عنوان مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان قم معرفی شد.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.