.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی:

از تمام ظرفیت‌های دانشگاه آزاد اسلامی برای همکاری با آستان قدس رضوی استفاده می‌شود

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی گفت: با توجه رویکرد فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی از تمام ظرفیت‌های این دانشگاه برای همکاری با آستان قدس رضوی استفاده می کنیم.

1397/1/28 سه‌شنبه

به گزارش آستان نیوز، مهدي ملك نژاد ظهر امروز در مراسم انعقاد تفاهم‌نامه همکاری با سازمان فرهنگی آستان قدس رضوی اظهار کرد: فرهنگ در کشور ما مظلوم واقع‌شده است و هر دولتی تاکنون آمده است اسم فرهنگ را به‌نوعی یدک کشیده است.
وی بیان کرد: امیدواریم با همکاری سازمان فرهنگی آستان قدس بتوانیم فاصله‌‌های ایجاد شده بین این دو نهاد را به‌عنوان یک الگو کم کنیم .
ملک نژاد ادامه داد: فعالیت دانشگاه آزاد اسلامی از جنس علم است و آستان قدس رضوی هم مراکز علمی خوبی دارد که می‌توانند هم‌افزایی خوبی داشته باشند.
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی  تأکید کرد: با توجه رویکرد فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی با تمام ظرفیت‌ با آستان قدس رضوی همکاری خواهیم کرد.
وی خاطرنشان کرد: تعامل در اسکان زائرین پیاده با آستان قدس رضوی پایه‌گذار تحولی در ارتباط با دانشگاه آزاد اسلامی بود و اتفاق خوبی را تجربه کردیم.
ملک نژاد عنوان کرد: ظرفیت همکاری در فعالیت‌های آموزشی از مدارس ابتدایی تا مراکز دانشگاهی همراه با اعضای علمی دانشگاه بستری است که با آستان قدس رضوی می‌توانیم همکاری داشته باشیم.
وی عنوان کرد: مراکز دانشگاه آزاد اسلامی سطح استان خراسان رضوی در راستای انعقاد تفاهم‌نامه با آستان قدس رضوی همکاری خواهند داشت و امیدواریم گامی در مسیر رفع دغدغه مقام معظم رهبری با موضوع فرهنگ برداریم و این همکاری در سطح کشور هم عملیاتی شود.
 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.