.

قائم مقام توليت آستان قدس رضوی در جمع جانبازان سرافراز؛

بصيرت، ولايتمداری و روحيه جهادی جانبازان الگو و نياز امروز جامعه ماست

قائم مقام توليت آستان قدس رضوی همزمان با ايام ميلاد با سعادت حضرت ابالفضل العباس(ع) و روز جانباز در آسايشگاه جانبازان اعصاب و روان بيمارستان ابن سينا و آسايشگاه جانبازان ضايعه نخاعی امام خمينی(ره) حضور يافت.

 1397/2/3 دوشنبه
  
2018-04-23T08:06:58+04:30

به گزارش آستان نيوز، سيد مرتضي بختياری با اشاره به جانفشانی‌ها و ايثارگری‌های رزمندگان و بسيجيان در طول هشت سال دفاع مقدس و مجاهدت‌های مدافعان مظلوم حرم گفت: امروز بيش از هر زمان كشور ما به روحيه جهادی، بصيرت و ولايتمداری اين عزيزان برای الگوبرداری نياز دارد.
وی گفت: مقام معظم رهبري بارها در سخنانشان به حفظ و نشر ارزش‌های دفاع مقدس و روحيه و فرهنگ ايثار و شهادت تاكيد فرموده‌اند لذا رسالت و وظيفه نهادهای فرهنگی و متولی اين موضوع بسيار خطير و مهم است.
بختياری تصريح كرد: با تدبير توليت آستان قدس رضوی در طي ٢ سال اخير اقدامات مناسبی برای تسهيل تشرف جانبازان عزيز به بارگاه منور رضوی صورت گرفته و بسياری از اين بزرگواران نيز توفيق خدمت در اماكن متبركه رضوی را يافته‌اند.
وي با اشاره به روحيه بالا و دلبستگی جانبازان سرافراز كشورمان به آرمان‌های انقلاب اسلامی اذعان كرد: جانبازان عزيز اعصاب و روان و ضايعه نخاعي بيش از ٣٠ سال است كه بر روي تخت‌های بيمارستان‌ها و صندلی چرخدار و با سختی و مرارت‌های فراوان گذران عمر می‌كنند ولی همواره مدافع و حامي ارزش‌ها و خون همرزمان شهيدشان بوده‌اند.
قائم مقام توليت آستان قدس رضوی گفت: بدون شك تا زماني جوانان ايران اسلامی درس استقامت و ايثار را از جانبازان عزيز و خانواده‌های معظم شهدا و ايثارگر فرا می گيرند، تمام نقشه‌ها و فتنه‌های آمريكا و استكبار جهانی نقش بر آب خواهد بود.
 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.