.

با حضور تولیت آستان قدس رضوی

اجلاسیه «قدس پایتخت همیشگی فلسطین» برگزار شد

اجلاسیه «قدس پایتخت همیشگی فلسطین» شامگاه دوشنبه با حضور تولیت آستان قدس رضوی و شخصیت های مطرح ضدصهونیستی از 22 کشور جهان در مشهد مقدس برگزار شد.

1397/2/25 سه‌شنبه

به گزارش ستاد خبری ششمین کنفرانس بین المللی افق نو، اجلاسیه «قدس پایتخت همیشگی فلسطین» شامگاه دوشنبه و همزمان با روز نکبت سالروز تشکیل رژیم اشغال گر صهیونیستی در مشهد مقدس برگزار شد.
در این اجلاسیه بین المللی که با همکاری موسسه جوانان آستان قدس رضوی برگزار شد، رئیسی تولیت آستان قدس رضوی و عضو مجلس خبرگان رهبری به ایراد سخنرانی درباره فلسطین به عنوان مسئله اول جهان اسلام پرداخت.
حجت الاسلام و المسلمین سید ابراهیم در سخنان خود، فلسطین را همچنان مسئله اول منطقه و جهان اسلام برشمرد و تاکید کرد که مدعیان امروز حقوق بشر، ناقضان اصلی حقوق بشر هستند.
در این مراسم، شخصیت های مطرح ضدصهیونیستی از 22 کشور جهان نیز حضور داشتند و در بخشی از اجلاسیه نظرات خود پیرامون اقدامات وحشیانه رژیم صهیونیستی و حمایت آمریکا از این رژیم جعلی و اشغالگر را بیان کردند.
هر ساله پانزدهم ماه می فلسطینی‌ها با برگزاری تظاهرات و تجمعات اعتراضی، از سالگرد این رویداد به عنوان یوم النکبه یاد میکنند.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.