.

افسر سابق جنگ روانی ارتش آمریکا:

اسرائیل با حمایت آمریکا به‌دنبال تفرقه‌افکنی بین مسلمانان است

افسر سابق جنگ روانی ارتش آمریکا با بیان اینکه اسرائیل با حمایت آمریکا به‌دنبال تفرقه‌افکنی بین مسلمانان است، گفت: این رژیم نه‌فقط برای مردم فلسطین و ایران بلکه برای تمام کشورهای منطقه مشکل‌ساز است.

1397/2/26 چهارشنبه

به گزارش به گزارش ستاد خبری ششمین کنفرانس بین المللی افق نو، اسکات بنت در نشست خبری میهمانان کنفرانس بین المللی افق نو که در محل روزنامه فرهیختگان برگزار شد، اظهار کرد: صهیونیست‌ها با تزریق پول توانسته‌اند از قدرت لابی فوق‌العاده‌ای در آمریکا و اروپا بهره‌مند شوند.
وی افزود: اسرائیل با حمایت آمریکا به‌دنبال تفرقه‌افکنی بین مسلمانان است، این رژیم نه‌فقط برای مردم فلسطین و ایران بلکه برای تمام کشورهای منطقه مشکل‌ساز است.
افسر سابق جنگ روانی ارتش آمریکا تصریح کرد: مردم هیچ کشوری در جهان خواستار جنگ و خشونت نیستند بلکه این رهبران کشورها هستند که مسیر را به این سمت و سو هدایت می‌کنند.
وی با اشاره به اتفاق روز نکبت در سرزمین‌های اشغالی و قتل‌عام شهروندان فلسطینی توسط نیروهای ارتش اسرائیل گفت: رژیم اسرائیل هیچ فعالیتی را بدون تایید واشنگتن انجام نمی‌دهد؛ اگر اتفاقی رخ داده است قطعا با تایید و موافقت آمریکا بوده و این توافقات فقط شامل مسائل دیپلماتیک نمی‌شود بلکه می‌تواند تحرکات نظامی، تصمیمات و سیاستگذاری‌های بلندمدت و رفتارهای منطقه‌ای را نیز دربر گیرد.
وی ادامه داد: موضوع قدس به‌خاطر اقدامات ژئوپلیتیک اخیر ایالات متحده که قدس را به‌عنوان پایتخت اسرائیل به رسمیت شناخته و به‌دنبال آن قصد دارد سفارت ایالات متحده را به آنجا منتقل کند یک مساله کاملا مهم برای منطقه محسوب می‌شود و می‌تواند تحولات بسیاری را در پی داشته باشد.
بنت بیان کرد: این اقدام خشم عظیمی را میان مسلمانان کل دنیا حتی در اروپا و دیگر ملل به وجود آورده است و مانند جرقه‌ای در انبار باروت عمل می‌کند. برای ترامپ اعلام قدس به‌عنوان پایتخت اسرائیل اشتباه بزرگ و دروغی فتنه‌آمیز است که به‌نوبه خود برای توسعه صهیونیسم یا به عبارت دیگر نابودی فلسطین طراحی شده است.
افسر سابق جنگ روانی ارتش آمریکا خاطرنشان کرد: اکنون زمان آن فرا رسیده که شهروندان اروپایی برای خودشان تصمیم بگیرند و عروسک خیمه‌شب‌بازی استعمارگران بزرگ مثل انگلیس و آمریکا نباشند.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.