.

همزمان با آغاز ماه میهمانی خدا؛

کتاب «رهیافت احکام روزه» در حرم مطهر رضوی منتشر می‌شود

به همت معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی کتاب «رهیافت» با موضوع احکام روزه در ماه مبارک رمضان منتشر می‌شود.

1397/2/26 چهارشنبه

به گزارش آستان نیوز، مجموعه کتاب رهیافت با عنوان احکام روزه به کوشش حجج اسلام حسین خادم الخمسه، محمد‌ نخعی و سید محمد ضیایی ویژه استادان پاسخگویی به سوالات شرعی در ماه مبارک رمضان چاپ و منتشر می‌شود.
بیان «احکام روزه قضاء»، «کفاره»، «روزه حرام»، «روزه مستحب»، «روزه مکروه»، «روزه مسافر» و «چگونگی تشکیل هلال» از جمله عناوین کتاب رهیافت احکام روزه است.
این کتاب در شمارگان 2 هزار نسخه در ماه مبارک رمضان در اختیار استادان پاسخگویی به سوالات شرعی قرار خواهد گرفت و تلخیص کتاب‌های تخصصی موجود در این حوزه و جمع بندی جواب‌ها و بی نیاز کردن استادان از رجوع به منابع پرشمار در هنگام پاسخگویی، از اهداف اصلی تهیه و تنظیم این کتاب است.
موضوعات «آماده‌سازی کودکان برای روزه»، «روزه افراد سالمند»، «احکام افراد مبتلا به بیماری عطش»، «زن شیرده» و «زن حامله» از دیگر مباحث بیان شده در این کتاب است.
مجموعه کتاب‌های «رهیافت» شامل رهیافت احکام، رهیافت اعتقادی، رهیافت تربیتی و رهیافت ترکیبی متشکل از سه موضوع تهیه و تدوین شده است.
یادآور می شود؛ محصولات فرهنگی در قالب های مختلف از جمله کتاب به مناسبت های مختلف از سوی معاونت تبلیغات اسلامی ستان قدس رضوی تهیه و در بین زائران و مجاوران حضرت رضا(ع) توزیع می شود که تولید کتاب «رهیافت احکام روزه» از جمله این محصولات است.
 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
بخشش گناهان بالاترین دستاورد ماه رمضان است
ویژه برنامه‎های سخنرانی و تفسیر حرم رضوی در ماه رمضان تشریح شد
ماه مبارک «رمضان» ضیافتی برای تغذیه روح است
رمضان ماه تمرین بندگی و تربیت نفس است
همایش بزرگ «استقبال از بهار قرآن» در حرم امام رضا(ع) برگزار شد
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.